Trwa ładowanie...

25-28 sierpnia Charlotta Custom Moto Fest w Dolinie Charlotty

Share
25-28 sierpnia Charlotta Custom Moto Fest w Dolinie Charlotty
Źródło: mat. prasowe
d281jju

Twórcy tych motocykli to rzemieślnicy-artyści, a ich projekty to często prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają wzbudzając podziw i pożądanie.

Moto Fest to międzynarodowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności fanów jednośladów w klimacie Custom, które odbędzie się 25-28 sierpnia 2016r. Wyjątkowy klimat i piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz trzeci organizowany jest zlot, gwarantują wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Charlotta Moto Fest to event oparty na bogatym programie z szeroką gamą atrakcji. Zapewni on przybywającym ze wszystkich zakątków Polski i Europy uczestnikom świetną zabawę i dostarczy niezapomnianych przeżyć.

W tym roku program Charlotta Moto Fest zawiera wiele nowych pozycji m.in:
Scena koncertowa
Bogaty program artystyczny
Konkurs na najpiękniejszy motocykl

d281jju

Kolejną atrakcją wydarzania będą wycieczki motocyklowe po przepięknych okolicach Doliny Charlotty. Zlotowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach gwiazd. W piątek wystąpi SoulfunK Re View Dr Blues & Joanna Dudkowska oraz M.A.M. Trio, w sobotę BeMy oraz Arkadiusz Jakubik z zespołem Dr Misio. Bilety dostępne już od 15zł!

Przez cały czas trwania imprezy, na polach eventowych, dla uczestników uruchomione będą stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne. Więcej informacji na stronie www.charlottamotofest.pl

d281jju

Podziel się opinią

Share
d281jju
d281jju