Trwa ładowanie...
d2f2q14

21-latka podbija scenę "Voice of Poland"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
21-latka podbija scenę "Voice of Poland"
(mat. prasowe)
d2f2q14

Justyna Janik postanowiła skorzystać z innej broni, aby skłonić Trenerów do naciśnięcia magicznego grzybka. Eksplozja energii jaką można było usłyszeć podczas wykonania hitu ostatnich miesięcy "Deeper" z repertuaru Ella Eyre's zapewniła jej miejsce w kolejnym etapie programu.

Podczas Przesłuchań w ciemno emocje i adrenalina jakie towarzyszą uczestnikom tworzą show na naprawdę wysokim poziomie. Pretendenci do miana Najlepszego głosu w Polsce muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony, nie widząc reakcji Trenerów do momentu odwrócenia foteli. Justyna Janik wchodząc na scenę "The Voice of Poland" zamieniła się w wulkan energii i dała z siebie wszystko, aby zachwycić swoim wykonaniem Trenerów V edycji. Jej wieloletnia obecność na scenie i szkolenie warsztatu wokalnego w zespole TOCSIN przyniosły rezultaty.

Justyna Janik pochodzi z Żywca. To właśnie tam od najmłodszych lat u boku rodziców przyglądała się wielkim artystom i marzyła, aby występować na scenie. Jej rodzice, którzy od 20 lat zajmują się organizacją, nagłośnieniem i oświetleniem koncertów pokazali jej jak wygląda życie w blasku fleszy. Mając zaledwie 21 lat Justyna jest wokalistką, autorką tekstów i muzyki w zespole TOCSIN, w którym artystka poznała nie tylko prawdziwych przyjaciół, ale też swoją miłość. Technikę wokalną doskonali pod okiem nauczycieli światowej sławy, m.in.: Soni Lachowolskiej, Dean Kaelin i Johnego Henny.

d2f2q14

Muzyka to nie jedyna dziedzina, w jakiej się spełnia. Kocha taniec, szczególnie Jackson‘s Style, Hip Hop, Dancehall i Electro. W wolnych chwilach uwielbia rysować, tworzyć grafiki, robić zdjęcia i projektować. To wszystko składa się na jej unikalną osobowość i choć sprawia wrażenie grzecznej, to w rzeczywistości jest pewna siebie i dobrze wie czego chce w życiu. Którego z Trenerów wprawił w zachwyt występ Justyny Janik? Tego widzowie TVP2 dowiedzą się już w sobotę, 13 września.

* Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05 i 21.05 (dwa odcinki).*

d2f2q14

Podziel się opinią

Share
d2f2q14
d2f2q14