Trwa ładowanie...

"20m2 Łukasza": Rafał Brzozowski o swojej dziewczynie: "To przyjaciółka Natalii Siwiec"!

Share
"20m2 Łukasza": Rafał Brzozowski o swojej dziewczynie: "To przyjaciółka Natalii Siwiec"!
Źródło: AKPA
d1je9fj

Gościem ostatniego odcinka programu "20m2 Łukasza" był wokalista i autor przeboju "Tak blisko", Rafał Brzozowski. W trakcie rozmowy, opowiedział m.in. dlaczego w sieci można znaleźć jego półnagie zdjęcia i z kim zeswatała go... Natalia Siwiec.

Prowadzący program, Łukasz Jakóbiak, zauważył, że w mediach jest niewiele informacji o życiużyciu prywatnym gościa, chociaż udało mu się odnaleźć zdjęcia, na których pozuje bez koszulki. Brzozowski przyznał, że był to błąd, który wynikał z braku świadomości, jaką siłę mają media.

- To było podczas kręcenia teledysku z Mono, w myjni samochodowej. (...) To było lato, gorąco, wszyscy chłopcy, czyli koledzy z zespołu pozdejmowali koszulki no i ja sobie też koszulkę zdjąłem idąc do campera, mieliśmy naprawdę ubaw niesamowity. A cały dzień była sesja zdjęciowa, było ponad 30 fotoreporterów. Robiliśmy pozowane zdjęcia, stwierdziłem, że oni pojechali, zostało może dwóch, może jeden. I odwracając się do tego campera, chciałem się przebrać żeby wejść, zrobiłem parę głupich takich beznadziejnych min, no i pyk, pyk, pyk, poszło - wspominał.

d1je9fj

Rafał Brzozowski ujawnił również, że obecnie jest związany z Anią Tarnowską, II Wicemiss Świata Studentek, którą poznał dzięki pomocy... Natalii Siwiec, która przyjaźni się z jego wybranką.

- Poznaliśmy się niedawno i to jest naprawdę świeża sprawa. (...) Widujemy się i jest naprawdę fajnie - przyznał wokalista.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1je9fj

Podziel się opinią

Share
d1je9fj
d1je9fj