Trwa ładowanie...
12-06-2013 15:17

"20m2 Łukasza": Old Spice Guy uważa Dodę za najseksowniejszą gwiazdę!

"20m2 Łukasza": Old Spice Guy uważa Dodę za najseksowniejszą gwiazdę!Źródło: teleshow
d2brhbh
d2brhbh

Gościem ostatniego odcinka internetowego show "20m2 Łukasza" był amerykański aktor i gwiazda reklamy Old Spice, Isaiah Mustafa. Podczas rozmowy z Łukaszem Jakóbiakiem zdradził, co sądzi o Polakach, czy jest singlem oraz którą z naszych gwiazd uważa za najseksowniejszą. Na widzów odcinka czeka specjalna niespodzianka – brak koszuli, u co najmniej jednego z rozmówców.

Prowadzący "20m2 Łukasza" zapytał aktora o wyobrażenia na temat Polaków.
– Jedyne wyobrażenie, jakie miałem o Polakach, to, że są wysportowani. Na studiach miałem kilku kolegów z Polski, którzy byli bardzo wysportowani. Dlatego moje wyobrażenie o Polskich mężczyznach było właśnie takie.Jeszcze nie sprawdziłem swojej teorii, ale patrząc na Ciebie jesteś bardzo szczupłą osobą - ujawnił Mustafa.

Zapytany o relacje z dwunastoletnią córką i sposoby na zniesienie rozłąki, Old Spice Guy przyznał:
- To dobre pytanie. Teraz, kiedy mamy Instagram, Facebook, Twitter moja córka może zawsze wiedzieć gdzie jestem. Często do niej dzwonię i opowiadam, co robię w różnych miejscach. Ona nie ma pojęcia, gdzie jest większość tych krajów, ale zawsze przywożę jej prezenty z podróży, które kojarzą się z danym miejscem, np. z Londynu, teraz z Polski, wkrótce z Rosji.
- A jak Twoja partnerka reaguje na to wszystko, czy nie jest zazdrosna, że jesteś postrzegany, jako obiekt seksualny? - spytał Łukasz.
- Chciałbym mieć ten problem, bo obecnie nie posiadam kobiety u swego boku. (...) Jestem singlem - ujawnił gość.

Poproszony o wskazanie najseksowniejszej polskiej gwiazdy, Isaiah bez wahania wskazał Dodę!
- To jedna z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce.
- Chciałabym usłyszeć jak śpiewa - przyznał Old Spice Guy.
- Mogę zadzwonić do jej menagera, jeśli chcesz.Jesteś tu do jutra? - powiedział Łukasz.
- Jestem tutaj jutro i następnego dnia również.
- I jesteś singlem? - uzupełnił prowadzący.
- Tak dokładnie, jestem singlem - potwierdził Mustafa.
- OK Doda, załatwiłem Ci faceta właśnie, bo chyba go nie masz. Nie wiem jak z Błażejem - powiedział Łukasz.

d2brhbh

Łukasz odniósł się także do wizyty Isaiaha w amerykańskim talk-show: TheEllen Degeneres Show. Prowadzący przyznał, że gospodyni tego programu jest jego idolką.
- Jaka ona jest? - spytał Łukasz.
- Ze wszystkich programów, które znam, ten jest najfajniejszy. Pamiętam, jak byliśmy kiedyś razem w windzie, która się zacięła, więc miałem 10 minut na to, żeby z nią porozmawiać i jest naprawdę miła osobą - ujawnił Old Spice Guy.

Jakóbiak postawił przed gościem niemałe wyzwanie.
- U Ellen zdjąłeś koszulę - ja nie mogę być gorszy. W związku z tym, że jesteś już singlem, a moje fanki, jestem pewien, że cię uwielbiają, to albo wchodzisz do wanny tak jak Doda i się kąpiesz, albo zdejmujesz koszulę.
- Nie chciałabym teraz przyćmić słońca, bo jeśli teraz zdejmę koszulę, zrobi się kompletnie ciemno. Jednak zrobię to dla ciebie, jeśli ty też to zrobisz.Za każdym razem, kiedy mam tę koszulę na sobie, ktoś prosi mnie, żebym ją zdjął.

"20m2 Łukasza" było trzecim miejscem, po reklamie Old Spice oraz programie TheEllen Degeneres Show, w którym Isaiah Mustafa zaprezentował się bez koszuli!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. teleshow)
Źródło: (fot. teleshow)
d2brhbh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2brhbh