Trwa ładowanie...

"20m2 Łukasza": Maciej Musiał chętny na rozbieraną sesję!

Share
"20m2 Łukasza": Maciej Musiał chętny na rozbieraną sesję!
Źródło: akpa
d112qxj

Łukasz Jakóbiak gościł w ostatnim odcinku "20m2 Łukasza" młodego aktora, Macieja Musiała. Podczas wywiadu Musiał opowiedział o piciu, paleniu, nielegalnych używkach oraz swojej wielkiej wakacyjnej miłości. I o rozbieranej sesji dla pań!

Łukasz Jakóbiak poprosił aktora o wskazanie plusów i minusów show biznesu. Za jedną z największych zalet bycia sławną osobą, Musiał uznał częste wyjazdy:
- Na pewno jakieś takie śmieszne wyjazdy. Na Słowacji ostatnio byłem, wziąłem wszystkich kolegów, często są takie wyjazdy.

d112qxj

Maciej Musiał wyjaśnił również, dlaczego uważa, że polski show biznes jest nudny:
- Polski show biznes jest nudny. Wchodzisz na Pudelka i czytasz cały czas o modzie, o tym jak ktoś się ubrał, albo jaką czapkę założyła Mucha, albo jakiej nie założyła. W Stanach masz 10 razy więcej tych osób, jakieś masz takie mocniejsze osobowości i różne inne ciekawe rzeczy się dzieją, a u nas trochę wieje nudą.

Młody aktor opowiedział również o słynnym przyłapaniu go przez fotoreportera podczas picia alkoholu i palenia papierosów:
- Był festiwal teatralny w mojej szkole, poszliśmy obejrzeć spektakle, obejrzeliśmy 10 spektakli z kolegami, koleżankami, a później poszliśmy po prostu kulturalnie do pubu, nikomu nie przeszkadzaliśmy.

Musiał zdradził, że odkąd stał się rozpoznawalny, bardziej kontroluje swoje zachowanie:
- Kumple robią mi czasami coś głupiego, a ja muszę się powstrzymać. Uważniej na imprezach się zachowuję. Nie no, piję, ale tak delikatniej i po cichu. Na przykład teraz, jak miałem 18-stkę, to kupiliśmy takie fajne czerwone kubeczki w stylu amerykańskim i tam nie widać po prostu co masz w środku. Aktor opowiedział, że wśród gości na jego 18-scte byli obecni Tomasz Karolak i Patrycja Markowska. W ogóle Patrycja jest tak super osobą, ja Cię kręcę, nie spodziewałem się! – podsumował Maciek.

Łukasz Jakóbiak zapytał aktora również o to, kiedy był ostatnio zakochany.
- Ze dwa lata temu, na wakacjach. No bo ja mieszkałem w Polsce, a ona w innym kraju. Angielka, ale wyjątkowo ładna. – odpowiedział Musiał.

d112qxj

Aktor opisał swój kobiecy ideał:
– Wrażliwa, dojrzała, ciemnowłosa, musi mieć swoje zdanie, musi być inteligentna.

Maciej Musiał opowiedział również o swojej orientacji seksualnej: 100% jednoznacznie poprawna, ta z biologicznego punktu widzenia.

Artysta zdementował plotki, że bycie synem aktora pomogło mu w karierze:
- Tata mnie zaprowadził na casting, tak dla żartu, ale nie ma czegoś takiego w polskim filmie, że aktorzy mogą kurczę swoją rodzinę wpuszczać do różnych produkcji, bo tak mogą tylko reżyserzy i producenci. Mój tata nie był nigdy jakąś wielką gwiazdą telewizyjną czy filmować, zawsze grał w teatrach, więc nie miał takich kontaktów. To wszystko działo się z przypadku, bez większego ciśnienia.

Młody aktor nie wykluczył możliwości wystąpienia w rozbieranej sesji dla kobiecego pisma: Kto wie, może kiedyś. Przyjdzie na to pora. Taka artystyczna sesja w bokserkach, tak, myślę, że tak.

(fot. akpa)
Źródło: (fot. akpa)
(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d112qxj

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d112qxj

Podziel się opinią

Share
d112qxj
d112qxj