ycipk-45tid9

"1983" - oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa

Netflix udostępnił właśnie oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu oryginalnego - "1983". Produkcja łączy intrygę kryminalną z thrillerem, przedstawiając alternatywną historię Polski i świata po 1983 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"1983"
"1983" (Netflix)
ycipk-45tid9

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 r. pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce.

Teraz, w 2003 r., po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

ycipk-45tid9

W rolach głównych występują Maciej Musiał i Robert Więckiewicz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus oraz Ewa Błaszczyk. Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza serialu jest Joshua Long.

Premiera "1983" już 30 listopada na Netflix.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45tid9

ycipk-45tid9
ycipk-45tid9