WP

18-latek z Polski wygrał zagraniczny program telewizyjny. Nagrodą 100 tys. euro

18-letni Marcin Patrzałek wygrał 5. edycję włoskiego talent show Tú Sí Que Vales. Ale to nie pierwszy sukces nastolatka. W 2015 roku, jako 14-latek wygrał 9. edycję programu “Must be the Music”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Patrzałek wygrał zagraniczny talent show
Marcin Patrzałek wygrał zagraniczny talent show (East News, Fot: East News)
WP

Marcin Patrzałek to kielecki gitarzysta. Niedawno zachwycił jurorów i telewidzów popularnego talent show włoskiej telewizji "Tú Sí Que Vales". Wygrał piątą edycję tego programu. W nagrodę zgarnął 100 tys. euro.

- Jestem więcej niż szczęśliwy. Nie wiem, co powiedzieć - mówił zapytany o emocje przez prowadzących.

WP

18-latek ma na swoim koncie więcej sukcesów. Do największych można zaliczyć zwycięstwo w "Must Be The Music". Ponadto zdobył pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie gitary klasycznej imienia Joaquin Rodrigo, gdzie pokonał znacznie starszych od siebie gitarzystów i otarł się o Grand Prix, które ostatecznie zdobył o 8 lat starszy dyplomant Katowickiej Akademii Muzycznej.

W wieku 16 lat Marcin Patrzałek wydał debiutancką płytę „HUSH”. Niedawno otrzymał nawet ofertę od największego wytwórcy gitar - japońskiej firmy Ibanez. 18-latek ma zostać twarzą ich produktów.

Obecnie Patrzałek intensywnie koncertuje w Europie, w Niemczech, w Ameryce Południowej, a także w Republice Południowej Afryki oraz w Singapurze. Jeśli wierzyć pogłoskom, być może rozpocznie studia na Berklee College of Music w Bostonie.

WP

Marcinowi gratulujemy i życzymy powodzenia!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP