Seriale polskie"13 posterunek": niestety plotki się nie potwierdziły. Cezary Pazura nie zagra w serialu

"13 posterunek": niestety plotki się nie potwierdziły. Cezary Pazura nie zagra w serialu

"13 posterunek": niestety plotki się nie potwierdziły. Cezary Pazura nie zagra w serialu
Źródło zdjęć: © Youtube.com

20.07.2017 15:37, aktual.: 20.07.2017 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj media obiegła informacja, że Maciej Ślesicki chce reaktywować komediowy hit sprzed lat. W jego opinii "13 posterunek" miałby sporą szansę na powtórzenie sukcesu sprzed lat. W obsadzie miał się znaleźć Cezary Pazura, który był największą gwiazdą serialu.

Jak informował "Fakt", Ślesicki skontaktował się z aktorami, którzy występowali w oryginale. Podobno serialowy Czarek wyraził chęć wystąpienia w produkcji, dzięki której jego kariera nabrała rozpędu. Pazura miał jednak postawić reżyserowi jeden warunek.

- By mógł wejść na plan, muszą powstać ciekawe scenariusze. Już się piszą i jeśli wyjdzie z nich coś dobrego, to zapewne ekipa posterunkowa znowu spotka się na planie – zdradził informator tabloidu.

Niestety Edyta Pazura, żona i managerka Cezarego Pazury zamieściła na Facebooku wpis i ucięła wszelkie spekulacje.

- Szanowni Państwo. Nawiązując do informacji, która pojawiła się w jednym z tabloidów, pragnę poinformować, że nigdy nie było w planach wznowienia serialu "13 Posterunek". Co za tym idzie, nie były podejmowane rozmowy z Cezarym Pazurą na ten temat - brzmi fragment oświadczenia. Niestety nie udało się nam z nią skontaktować.

Z drugiej strony może to i dobrze, że Pazura nie wystąpi w "13 posterunku". W końcu brak nieżyjącego już Marka Perepeczki i Marka Walczewskiego odebrały serialowi niepowtarzalny klimat i dwuznaczne poczucie humoru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także