Trwa ładowanie...

"1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju Milionerzy

W teleturnieju "Milionerzy" padło pytanie: "1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców:". Zobacz, czy uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć.

"1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców:". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź w teleturnieju MilionerzyŹródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d2se9gh
d2se9gh

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "1 października 2018 r. zniesiono obowiązek wożenia przez kierowców:"

A apteczki
B gaśnicy i trójkata
C prawa jazdy
D dowodu rejestracyjnego i OC

Pytanie było warte 1000 zł.

d2se9gh

Uczestnik najpierw wykorzystał koło ratunkowe "pół na pół", po czym zostały mu do wyboru odpowiedzi C i D. Nie będac nadal pewnym właściwej odpowiedzi zdecydował się na "pytanie do publiczności", gdzie aż 85 proc. głosujących wskazało na "dowód rejestracyjny i OC". Mężczyzna zaznaczył odpowiedź D, która okazało się być właściwa.

Prawidłową odpowiedzią było D.

Zniesienie obowiązku posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego i polisy OC to efekt przygotowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji (MC) nowelizacji ustawy - Prawo o ruchu drogowym i podpisania przez ministra cyfryzacji odpowiedniego komunikatu w tej sprawie.

d2se9gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2se9gh