Niebywałe, co w "Tańcu z gwiazdami" pokazała Roxie. Iwonie Pavlović zaparło dech w piersiach
Za nami dopiero trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami", choć poziom niektórych uczestników był godny finału. Roksana Węgiel dosłownie rzuciła jurorów na kolana w ognistym paso doble, ale nie wszyscy błyszczeli tego wieczora na parkiecie. Gorzkie słowa usłyszały m.in. Olga Kowalska, Dagmara Kaźmierska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która pożegnała się z programem. Co jeszcze działo się w ostatnim odcinku show Polsatu?