Trwa ładowanie...
dmhgevd

Duże dzieci

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dmhgevd
Zdjęcie

"Duże dzieci" to talk show, w którym najważniejszy głos mają dzieci. Dla zgromadzonych w studiu przedszkolaków nie ma trudnych pytań i tematów tabu. Grupa niezwykle elokwentnych maluchów zaskakuje i rozśmiesza do łez śmiałymi odpowiedziami na najróżniejsze pytania, na które wielu dorosłych nabrałoby wody w usta.

"Duże dzieci" to niecodzienny talk show telewizyjnej Dwójki. Gospodarzem programu jest popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny - Wojciech Mann, któremu w opanowaniu energicznej gromadki pomaga Katarzyna Stoparczyk. Para prowadzących wspólnymi siłami moderuje zaciekłą dyskusję pomiędzy zaproszonymi do studia dziećmi.

To właśnie dwunastka niezwykle błyskotliwych dzieci, jest źródłem najbardziej nieprawdopodobnych i nieoczekiwanych odpowiedzi z zakresu zupełnie niedziecinnych tematów. Duże dzieci niczym prawdziwi eksperci wypowiadają się o polityce, biznesie czy miłości.

Gorącym dyskusjom w ukryciu przysłuchuje się zaproszony do studia gość specjalny, który w połowie programu dołącza do dzieci i stawia czoło dociekliwym pytaniom, które padają z ust najmłodszych.

Program wyprodukowany przez TVP i Kuman Art był emitowany od jesieni 2005 roku do 2008 roku.

dmhgevd
dmhgevd
dmhgevd
dmhgevd