Rozrywka"Big Brother". Daniel Barłóg oświadczył się swojej partnerce

"Big Brother". Daniel Barłóg oświadczył się swojej partnerce

"Big Brother". Daniel Barłóg oświadczył się swojej partnerce
Źródło zdjęć: © Instagram.com

24.03.2019 13:03, aktual.: 24.03.2019 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnik programu "Big Brother", Daniel Barłóg już po tygodniu postanowił odejść z programu. Jednak to nie koniec zawirowań w życiu mężczyzny, ponieważ za kulisami "Big Brothera" Barłóg oświadczył się swojej partnerce.

Daniel Barłógod razu po odejściu z "Big Brothera" oświadczył się swojej ukochanej. Jak do tego doszło? Daniel Barłóg nosił się z zamiarem opuszczenia "Big Brothera" już kilka dni po zamieszkaniu w podwarszawskiej willi. Widzowie byli świadkami tego, jak mężczyzna ogłosił swoją decyzję. Pozostali uczestnicy programu byli w szoku. Wielki Brat dał mu dwa dni do namysłu, jednak mężczyzna był nieugięty i 23 marca Daniel Barłóg odszedł z programu "Big Brother".

W studiu na Barłóga czekała jego wieloletnia partnerka Sylwia. Stęskniona para utonęła w objęciach. Następie za kulisami programu "Big Brother" Daniel kilkukrotnie poprosił Sylwię o rękę. Czy to rozłąką zmotywowała Barłóga do oświadczyn?

Partnerka Daniela Barłóga cieszy się z powrotu ukochanego, chociaż oboje ustalili, że mężczyzna spędzi w domu Wielkiego Brata więcej czasu. Mówi też, że Daniel podjął dobrą decyzję. Sylwia nie komentuje zaręczyn, nie wiemy również czy kobieta przyjęła oświadczyny Daniela Barłóga. W niedzielny poranek oboje gościli w "Dzień Dobry TVN", jednak nie chcieli opowiadać o ważnym dla nich momencie. Uczestnik show stanowczo podkreślił, że do oświadczyn przed kamerami nie dojdzie.

- To są mocno prywatne, osobiste tematy - powiedział Daniel.

Daniel i Sylwia są parą od kilkunastu lat, mieszkają razem na ranczu w Suchej Beskidzkiej.

Warto dodać, że w śniadaniówce małą wpadkę zaliczyła Małgorzata Ohme. Psycholożka rozmawiając z parą o zaręczynach, powiedziała: - Daniel się oświadczył. Powtórzył to kilkakrotnie wczoraj i czeka na decyzję Agnieszki.

Oczywiście, dziewczyną byłego uczestnika "BB" jest Sylwia. Agnieszka związana z programem to prowadząca, czyli Woźniak-Starak.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (141)
Zobacz także