"Milionerzy". "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

"Milionerzy". "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"
Źródło zdjęć: © East News

05.09.2019 21:30, aktual.: 05.09.2019 21:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy" zadano pytanie: "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?". Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?"
A) Jose Feliciano
B) Stevie Wonder
C) Ray Charles
D) Andrea Bocelli

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 250 tys. zł.

Uczestniczka wykorzystała już wszystkie koła ratunkowe, nie była pewna odpowiedzi na to pytanie. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła B) Stevie Wonder. Była to zła odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź to C. Uczestniczka wróciła do domu z 40 tys. zł.

W filmie "Blues Brothers" właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty, był Ray Charles. W produkcji z 1980 r. grają również Dan Aykroyd, John Belushi oraz Carrie Fisher.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (210)
Zobacz także