Trwa ładowanie...

"Milionerzy". "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy" zadano pytanie: "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?". Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

Share
"Milionerzy". "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?" Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"Źródło: East News
d1b5thl

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Kto w filmie "Blues Brothers" jest właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty?"
A) Jose Feliciano
B) Stevie Wonder
C) Ray Charles
D) Andrea Bocelli

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 250 tys. zł.

Uczestniczka wykorzystała już wszystkie koła ratunkowe, nie była pewna odpowiedzi na to pytanie. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła B) Stevie Wonder. Była to zła odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź to C. Uczestniczka wróciła do domu z 40 tys. zł.

W filmie "Blues Brothers" właścicielem sklepu, w którym zespół chce kupić instrumenty, był Ray Charles. W produkcji z 1980 r. grają również Dan Aykroyd, John Belushi oraz Carrie Fisher.

d1b5thl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b5thl
d1b5thl