Trwa ładowanie...

"Milionerzy". "Flagę narodową po zdjęciu z masztu należy złożyć zgodnie z ceremoniałem. A poprawnie złożona flaga kształtem przypomina". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy" zadano pytanie: "Flagę narodową po zdjęciu z masztu należy złożyć zgodnie z ceremoniałem. A poprawnie złożona flaga kształtem przypomina:". Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

"Milionerzy". "Flagę narodową po zdjęciu z masztu należy złożyć zgodnie z ceremoniałem. A poprawnie złożona flaga kształtem przypomina". Sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju "Milionerzy"Źródło: East News
d1m6uhx
d1m6uhx

W teleturnieju "Milionerzy" padło następujące pytanie: "Flagę narodową po zdjęciu z masztu należy złożyć zgodnie z ceremoniałem. A poprawnie złożona flaga kształtem przypomina:"
A) kwadrat
B) prostokąt
C) trójkąt
D) trapez

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie była warta 5 tys. zł.

Uczestniczka nie wykorzystała żadnego koła ratunkowego. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła A) kwadrat. Była to zła odpowiedź. Prawidłowa odpowiedź to C. Uczestniczka wróciła do domu z gwarantowanym tysiącem zł.

Flagę podczas ceremoniału z masztu zdejmują oraz składają dwie osoby. Poprawnie złożenie flagi narodowej powinno przebiegać w 13 ruchach.

d1m6uhx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m6uhx