Trwa ładowanie...
25-11-2016 13:30

Mariusz Max Kolonko chce współpracować z TVN

Jak podaje portal Wirtualne Media, dziennikarz w liście do prezesa Grupy TVN zadeklarował, że chciałby współpracować z nadawcą przy realizacji swojego programu internetowego "Mówię Jak Jest”. - Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN - stwierdził Kolonko.

Mariusz Max Kolonko chce współpracować z TVNŹródło: Materiały prasowe
d3vj73x
d3vj73x

W czwartek Mariusz Max Kolonko zamieścił na swoim fanpage’u facebookowym list otwarty do prezesa Grupy TVN, Jima Samplesa. Dziennikarz zadeklarował, że chciałby współpracować z TVN przy dalszej realizacji swojego youtubowego programu MaxTV "Mówię Jak Jest”.
- Jest to obecnie najpopularniejszy program opiniotwórczy w języku polskim w sieci, który ma lepszy nieraz rating niż programy publicystyczne telewizji w Polsce. "Mówię Jak Jest” ma dziś łącznie niemal 2 mln subskrybentów i fanów na Facebooku, YouTubie (MaxTV i MaxTVnews ) oraz Twitterze. W związku z poparciem widzów MaxTV chciałbym zasygnalizować Panu możliwość współpracy MaxTV z telewizją TVN w realizacji programu "Mówię Jak Jest” oraz przyszłej telewizji internetowej MaxTV. Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN. Chciałbym jednocześnie zapewnić widzów, sympatyków i fanów MaxTV "Mówię Jak Jest", że zarówno ja, jak i mój program, ZAWSZE pozostaniemy wierni Wam i podstawowym wartościom i standardom analitycznego dziennikarstwa. Zawsze będę Mówić Jak Jest - napisał Mariusz Max Kolonko (zachowano oryginalną pisownię).

Dziennikarz w latach 1992-2005 był korespondentem Telewizji Polskiej w USA. W 2006 roku współpracował już z TVN, gdzie przygotowywał materiały ze Stanów Zjednoczonych do programu "Dzień Dobry TVN”. Od kilku lat jest współpracownikiem Superstacji, gdzie obecnie prowadzi autorski program "Kwadrans na Maxa”.
Sprawdż, kiedy możesz obejrzeć program "Kwadrans na Maxa".

Mariusz Max Kolonko AKPA
Mariusz Max Kolonko Źródło: AKPA
d3vj73x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vj73x