Ksenia Kodymowska z kolejną sondą w programie TVP. Zadała bardzo nietypowe pytanie

Ksenia Kodymowska z kolejną sondą w programie TVP. Zadała bardzo nietypowe pytanie
Ksenia Kodymowska z kolejną sondą w programie TVP. Zadała bardzo nietypowe pytanie
Źródło zdjęć: © YouTube

29.07.2020 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku miesięcy w programie "#Jedziemy" na TVP Info można oglądać sondy uliczne prowadzane przez Ksenię Kodymowską. Tym razem dziennikarka zapytała o wprowadzenie prawa dopuszczającego do współistnienia dodatkowych 54 płci.

Za sprawą TVP Info w maju wyłonił nam się kolejny hit sieci. Chodzi o sondę z programu "#Jedziemy" Michała Rachonia, jaką przeprowadzono na warszawskim lotnisku. Reporterka stacji sprawdziła bowiem, czy Manuela Gretkowska i inni celebryci opuścili kraj w odpowiedzi na wygraną Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Była to aluzja do wpisów znanych osób, które emocjonalnie zareagowały na wynik tegorocznych wyborów i dały temu wyraz w mediach społecznościowych.

Materiał szybko podbił sieć, internauci zwrócili jednak uwagę na autorkę sondy. Okazała się nią Ksenia Kodymowska, córka Jędrzeja Kodymowskiego. Wokalista rockowej grupy Apteka przestał ukrywać swoją sympatię dla obecnej partii rządzącej. Często pojawia się gościnnie w programie Michała Rachonia w roli komentatora.

Ksenia Kodymowska jest także mocno kojarzona z kanałem Pyta.pl na YouTubie, którego założyciel, Mikołaj "Jaok" Janusz, przez jakiś czas współpracował z Telewizją Polską. Córka rockmana pojawiła się też m.in. w programie "Specjaliści od wszystkiego" Telewizji Republika, gdzie głośno zastanawiała się, co miałaby powiedzieć swojemu 6-letniemu synkowi odnośnie Tęczowego Piątku i LGBT.

W najnowszym odcinku "#Jedziemy" Kodymowska przeprowadziła dość nietypową sondę. Zapytała bowiem przechodniów, czy w Polsce powinno być wprowadzone prawo dopuszczające do współistnienia dodatkowych 54 płci. Odpowiedzi ankietowanych były dość jednoznaczne.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także