Trwa ładowanie...
d1fge55

"Big Brother": Do programu wejdzie nowa osoba

To wielkie zaskoczenie dla wszystkich widzów. 28 kwietnia do domu "Big Brothera" wejdzie nowy uczestnik. To już kolejna osoba, która przyjdzie do programu w trakcie jego trwania. Jak przyjmie ją reszta grupy?
Share
Do programu "Big Brother" wejdzie kolejna osoba z zewnątrz
Do programu "Big Brother" wejdzie kolejna osoba z zewnątrzŹródło: ONS.pl
d1fge55

W najnowszym "Big Brotherze" panuje spora rotacja. Przypomnijmy, że w pierwszych tygodniach pobytu w domu, z programu na własne życzenie zrezygnowała dwójka uczestników: Daniel Barłóg, który twierdził, że w domu czuje się niekomfortowo i brakuje mu przestrzeni oraz Marlena Klimczyk, która narzekała na panującą w programie nudę i uznała, że marnuje czas w domu "Wielkiego Brata". Realizatorzy postanowili również usunąć z programu uczestnika, który wprowadzał nerwową atmosferę. Maciej Borowicz został wydalony za homofobiczny stosunek do uczestnika o odmiennej orientacji seksualnej.

Kiedy zagroził mu pobiciem, produkcja reality-show nie miała litości. Postanowiła karnie usunąć go z programu, żeby nie promować braku tolerancji dla ludzkich odmienności.

Zobacz też: "Big Brother": Justyna Żak wściekła na produkcję. Poszło o zwierzęta

Na miejscu osób, które odeszli pojawiły się dwie nowe. Stewardesa Andżelika i barman Kuba weszli do domu "Wielkiego Brata" 14 kwietnia. Kim zatem będzie kolejna nowa osoba i kogo zastąpi? Tego dowiemy się już dziś.

Zobacz też: "Big Brother". Kolejny dramat Łukasza. Polały się łzy

d1fge55

Podziel się opinią

Share
d1fge55
d1fge55