RozrywkaZmiana w show TVP. "Sanatorium miłości" o nowej godzinie

Zmiana w show TVP. "Sanatorium miłości" o nowej godzinie

Trzeci sezon "Sanatorium miłości" rozpoczęty
Trzeci sezon "Sanatorium miłości" rozpoczęty
Źródło zdjęć: © Facebook, Sanatorium miłości TVP

17.02.2021 22:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Sanatorium miłości" powoli zbliża się do finału. Aby nie przegapić kolejnych odcinków, widzowie muszą zachować czujność. I włączyć je godzinę wcześniej, niż zazwyczaj!

Seniorzy zdążyli już się dobrze poznać i zawiązać więzy przyjaźni. Choć wielu z nich deklarowało, że przyjechało do uzdrowiska w poszukiwaniu miłości, to nie ma pewności, że program zakończy się poważnymi związkami.

Zdarzały się co prawda flirty a nawet nawiązujące się sympatie, ale ostatecznie większość przyznała, że właściwie nie chce podczas pobytu przywiązywać się do jednego towarzysza.

Byli za to zgodni w innym temacie – solidarnie twierdzili, że panuje pomiędzy nimi zasada „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Szybko jednak okazało się, że popadają też w konflikty, i to nie tyko z powodu kontrowersyjnego zachowania Edwarda, ale i uporu Andrzeja.

Zwroty akcji i zmieniające się jak w kalejdoskopie między seniorami sprawiają, że widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami. Fani show muszą jednak zachować czujność, by nie przegapić następnego odcinka. Nastąpiła zmiana godziny emisji.

Najbliższy odcinek (a także następny) "Sanatorium miłości" TVP 1 wyemituje o 20.15, a nie jak zwyczajowo, o 21.15. Choć powód zmiany godziny nie został podany, wydaje się jasny. Skończył się serial "Osiecka", który był nadawany tuż przed odcinkami trzeciego sezonu programu z seniorami w roli głównej. Oczywistym więc wydaje się, że by uniknąć luki w ramówce, stacja zdecydowała o przesunięciu.

Czekacie na kolejne odcinki "Sanatorium miłości"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także