Trwa ładowanie...

Zmiana w show TVP. "Sanatorium miłości" o nowej godzinie

"Sanatorium miłości" powoli zbliża się do finału. Aby nie przegapić kolejnych odcinków, widzowie muszą zachować czujność. I włączyć je godzinę wcześniej, niż zazwyczaj!
Share
Trzeci sezon "Sanatorium miłości" rozpoczęty
Trzeci sezon "Sanatorium miłości" rozpoczętyŹródło: Facebook, Sanatorium miłości TVP
d1b9wzv

Seniorzy zdążyli już się dobrze poznać i zawiązać więzy przyjaźni. Choć wielu z nich deklarowało, że przyjechało do uzdrowiska w poszukiwaniu miłości, to nie ma pewności, że program zakończy się poważnymi związkami.

Zdarzały się co prawda flirty a nawet nawiązujące się sympatie, ale ostatecznie większość przyznała, że właściwie nie chce podczas pobytu przywiązywać się do jednego towarzysza.

Pierwsze pary w "Sanatorium miłości"? W nowym sezonie jest gorąco

Byli za to zgodni w innym temacie – solidarnie twierdzili, że panuje pomiędzy nimi zasada „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Szybko jednak okazało się, że popadają też w konflikty, i to nie tyko z powodu kontrowersyjnego zachowania Edwarda, ale i uporu Andrzeja.

d1b9wzv

Zwroty akcji i zmieniające się jak w kalejdoskopie między seniorami sprawiają, że widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami. Fani show muszą jednak zachować czujność, by nie przegapić następnego odcinka. Nastąpiła zmiana godziny emisji.

Najbliższy odcinek (a także następny) "Sanatorium miłości" TVP 1 wyemituje o 20.15, a nie jak zwyczajowo, o 21.15. Choć powód zmiany godziny nie został podany, wydaje się jasny. Skończył się serial "Osiecka", który był nadawany tuż przed odcinkami trzeciego sezonu programu z seniorami w roli głównej. Oczywistym więc wydaje się, że by uniknąć luki w ramówce, stacja zdecydowała o przesunięciu.

Czekacie na kolejne odcinki "Sanatorium miłości"?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1b9wzv

Podziel się opinią

Share
d1b9wzv
d1b9wzv