Seriale polskie"Ucho prezesa" goni rzeczywistość? Hit wychodzi poza gabinet

"Ucho prezesa" goni rzeczywistość? Hit wychodzi poza gabinet

"Ucho prezesa" goni rzeczywistość? Hit wychodzi poza gabinet
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Urszula Korąkiewicz

03.08.2017 07:42, aktual.: 03.08.2017 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internetowy satyryczny hit Roberta Górskiego powraca. Widzowie będą musieli się przygotować na spore zmiany.

W drugim sezonie "Ucho prezesa" ma zmienić formułę i jego akcja ma się przenieść poza słynny gabinet, wyjawił "Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, współtwórca internetowego hitu i serialowy Mariusz. O zmianach w hicie i nowych wątkach wspominali już także inni aktorzy, jak choćby Wojciech Kalarus, wcielający się w ministra wojny. Choć nowa odsłona produkcji poza tym jest jeszcze owiana tajemnicą, kabareciarz dodał lakonicznie, że ma w niej wystąpić ponad 30 osób, a wśród nich kilku bardzo znanych aktorów. - Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje. Ponadto pojawi się kilka nowych postaci związanych między innymi z sądami. Adrian oczywiście pozostanie - uzupełnił.

W drugim sezonie serialu zagra ponad 30 osób. - Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - informuje Mikołaj Cieślak.

Nowy sezon komediowego miniserialu, jak ustalił "Presserwis", wystartuje już 7 września i ma liczyć 12 odcinków trwających po 15 minut. "Ucho prezesa" ma być emitowane na takich samych zasadach jak dotychczas. Możemy się więc spodziewać, że zobaczą go zarówno użytkownicy platformy Showmax, jak i pozostali internauci, za pośrednictwem serwisu YouTube, gdzie "Ucho prezesa" ma ponad 388 tys. subskrypcji. Opublikowane na kanale serialu 30 filmów wygenerowało ponad 108 mln odsłon.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (103)
Zobacz także