Trwa ładowanie...
d33t7rm

Tomasz Sekielski przeszedł operację. "Wyciąłem sobie żołądek"

Dziennikarz, twórca filmowy Tomasz Sekielski od dawna walczy z otyłością. Koniecznością okazała się operacja bariatryczna, czyli zmniejszenie żołądka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sieleski zmniejszył sobie żołądek
Tomasz Sieleski zmniejszył sobie żołądek (WP.PL)
d33t7rm

Tomasz Sekielski od lat zmagał się z nadwagą, aż doszedł do momentu, gdy zdiagnozowano u niego otyłość. Ważył niemal 200 kilogramów i wiedział, że ta choroba zagraża jego życiu.Postanowił nagrywać motywacyjne filmiki na YouToubie relacjonując jednocześnie swoją walkę z otyłością.

Te gwiazdy dopadł efekt jo-jo!

Tomasz Sekielski to "typowa" ofiara efektu jo-jo. Przed lat bardzo schudł, mógł się pochwalić świetną formą, ale waga wracała w zatrważającym tempie, aż przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy. Z podobną historią zmaga się Dominika Gwit.

d33t7rm

Autor dokumentu "Tylko nie mów nikomu" wrzucił do sieci filmik ze szpitala, na ktorym widać, że jest po operacji. Nad jego łóżkiem stoi jego zatroskana żona i uspokaja, że wszystko jest w porządku. Tomasz Sekielski pisze:

"Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie". Podziękował też Henryce Krzywonos, która go namówiła do zabiegu. Ona sama także przeszła operację zmniejszenia żołądka.

Tu zobaczycie wideo ze szpitala:

Zmniejszenie żołądka, na czym polega ten zabieg? Zobacz tutaj.

d33t7rm

Podziel się opinią

Share
d33t7rm
d33t7rm