Trwa ładowanie...
ycipk-3o9ury

Tomasz Sekielski przeszedł operację. "Wyciąłem sobie żołądek"

Dziennikarz, twórca filmowy Tomasz Sekielski od dawna walczy z otyłością. Koniecznością okazała się operacja bariatryczna, czyli zmniejszenie żołądka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sieleski zmniejszył sobie żołądek
Tomasz Sieleski zmniejszył sobie żołądek (WP.PL)
ycipk-3o9ury

Tomasz Sekielski od lat zmagał się z nadwagą, aż doszedł do momentu, gdy zdiagnozowano u niego otyłość. Ważył niemal 200 kilogramów i wiedział, że ta choroba zagraża jego życiu.Postanowił nagrywać motywacyjne filmiki na YouToubie relacjonując jednocześnie swoją walkę z otyłością.

Te gwiazdy dopadł efekt jo-jo!

Tomasz Sekielski to "typowa" ofiara efektu jo-jo. Przed lat bardzo schudł, mógł się pochwalić świetną formą, ale waga wracała w zatrważającym tempie, aż przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy. Z podobną historią zmaga się Dominika Gwit.

ycipk-3o9ury

Autor dokumentu "Tylko nie mów nikomu" wrzucił do sieci filmik ze szpitala, na ktorym widać, że jest po operacji. Nad jego łóżkiem stoi jego zatroskana żona i uspokaja, że wszystko jest w porządku. Tomasz Sekielski pisze:

"Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie". Podziękował też Henryce Krzywonos, która go namówiła do zabiegu. Ona sama także przeszła operację zmniejszenia żołądka.

Tu zobaczycie wideo ze szpitala:

ycipk-3o9ury

Zmniejszenie żołądka, na czym polega ten zabieg? Zobacz tutaj.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o9ury

ycipk-3o9ury
ycipk-3o9ury