Trwa ładowanie...
df7av7c

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Top Model", "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?", "Milionerzy" [Poniedziałek, 7.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 7 października 2019. W poniedziałek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Top Model", "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" i "Milionerzy". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w poniedziałek, 7 października 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Top Model", "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?", "Milionerzy" [Poniedziałek, 7.10.2019]
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Top Model", "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?", "Milionerzy" [Poniedziałek, 7.10.2019] (East News)
df7av7c

"Top Model" – teleturnieje i reality-show na dziś 7.10.2019

"Top Model" to polska wersja amerykańskiego programu rozrywkowego "America’s Next Top Model". Show ukazuje zmagania osób, które chcą zaistnieć w świecie mody. Uczestników marzących o karierze w modelingu ocenia jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Modelki i modele muszą stawić czoła zadaniom sprawdzającym nie tylko ich predyspozycje do zawodu, ale również determinację, odporność na stres i umiejętność pracy w ekstremalnych warunkach.

"Top Model" odcinek 6 – 21:30, TVN

df7av7c

"Milionerzy" – teleturnieje i reality-show na dziś 7.10.2019

Teleturniej "Milionerzy" gości w polskiej telewizji od roku 1999. Prowadzącym niezmiennie od 20 lat jest Hubert Urbański. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę, czyli milion złotych. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe oraz trzy progi gwarantowane.

"Milionerzy" odcinek 303 – 20:55, TVN

"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" odcinek 21 – teleturnieje i reality-show na dziś 7.10.2019

Formuła programu "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" jest oparta na zagranicznym formacie o nazwie "Momster". W szranki stają 4 zespoły złożone z synowych i teściowych – będą ze sobą rywalizować, przygotowując potrawy kulinarne. Goście ocenią przygotowane dania przyznając punkty od 1 do 10. Na zwyciężczynie czeka oczywiście nagroda pieniężna.

"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" odcinek 21 – 18:55, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

df7av7c

Podziel się opinią

Share
df7av7c
df7av7c