Trwa ładowanie...
d366bbk

"Rolnik szuka żony": fani programu zdemaskowali uczestniczkę. Pokazują dowody

Monika, która, jak się wydaje, skradła już serce Maćka, wydała się znajoma fanom programu. Jak przekonują internauci, atrakcyjna nauczycielka występowała już w produkcji TVP. I pokazują na to dowody.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie rozpoznali w Monice uczestniczkę poprzedniej edycji
Widzowie rozpoznali w Monice uczestniczkę poprzedniej edycji (Kadr z programu)
d366bbk

Za nami pierwsze spotkania bohaterów najnowszej edycji hitu TVP z autorami najbardziej poruszających listów. Rolnicy skonfrontowali swoje wyobrażenia z rzeczywistością, ale także widzowie sprawdzili ich kandydatów. Na facebookowym profilu "Rolnik szuka żony", pod postem prezentującym sylwetkę Moniki, która ubiega się o względy Maćka, trwa gorąca dyskusja. Wszystko za sprawą doniesień jednej z internautek, która rozpoznała w dziewczynie uczestniczkę poprzedniej edycji. Jak przekonuje fanka programu, młoda nauczycielka chemii, z którą spotkania najbardziej wyczekiwał wykształcony rolnik, wystąpiła w poprzedniej, szóstej edycji show.

Na dowód swojej racji internautka zamieściła kadr z programu, na którym wyraźnie widać podobieństwo między uczestniczkami. Komentarze użytkowników Facebooka w większości były podobne i brzmiały "To ona!".

Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

Jak z łatwością można sprawdzić samemu z pomocą platformy VOD, łudząco podoba do Moniki dziewczyna wystąpiła w ósmym odcinku 6. serii "Rolnik szuka żony". Zamieszczony w sieci kadr pochodzi z fragmentu pokazującego rodzinne spotkanie u Seweryna, uczestnika poprzedniej edycji.

d366bbk

Monika, jak twierdzą internauci, siedziała wówczas blisko rolnika, nie ujawniono jednak w odcinku, kim dla niego jest, ani jak się nazywa. Czy to naprawdę Monika, którą możemy oglądać w bieżącej edycji? Porównajcie zdjęcia i osądźcie sami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk