Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2507: wyjątkowy wieczór panieński Wiki

W "Pierwszej miłości" zagoszczą imprezowe rytmy. Wiktoria będzie się bowiem bawić na swoim wieczorze panieńskim.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2507: wyjątkowy wieczór panieński Wiki
Źródło: Materiały prasowe
d3mfksp

Od jakiegoś czasu widzowie "Pierwszej miłości" są świadkami przedślubnej gorączki Wiktorii. Najpierw okazało się, że nieokrzesana bohaterka ustaliła taki sam termin ceremonii jak Kazanowa. Następnie przyszła panna młoda musiała zmierzyć się ze skomplikowanymi przygotowaniami wesela. Teraz nadszedł wreszcie czas długo wyczekiwanej zabawy. Wiktoria wyruszyła na huczną imprezę zorganizowaną przez Emilką w ramach wieczoru panieńskiego. Zdezorientowany narzeczony dziewczyny widział, jak ta odjechała limuzyną w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy Olek zniszczy Wiki imprezę? Zobacz, co wydarzy się w 2507. epizodzie "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odc. 2507 - Olek wyruszy na poszukiwania

Zdezorientowany Olek postanowi szukać Wiktorii po całym Wadlewie. Chłopak nie będzie mógł skontaktować się z ukochaną, co doprowadzi go do szału. Nie pomogą dwuznaczne i złośliwe komentarze wypowiadane przez Malwinę. W tym samym czasie Wiki będzie świetnie bawić się w klubie na swoim wieczorze panieńskim.

"Pierwsza miłość" odc. 2507 - Marysia podejmie decyzję w sprawie studiów

Marysia zorientuje się, że łączenie pracy i studiów jest ponad jej siły. Kobieta zdecyduje się porzucić naukę. Michał i Kinga spróbują przekonać ją jednak, by jeszcze raz przemyślała tę kwestię. Swoje śledztwo kontynuować będzie z kolei Aśka. Dziewczyna zacznie szukać Gosi, by wyciągnąć od niej jakieś informacje. Bohaterka zostanie jednak zaatakowana w galerii przez nieznanego napastnika.

d3mfksp

"Pierwsza miłość" odc. 2507 - godzina emisji

Kolejny epizod serialu zostanie wyemitowany w czwartek 25 maja o godzinie 18:00 na antenie Telewizji Polsat. Powtórkę będzie można obejrzeć dzień później o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mfksp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mfksp
d3mfksp