Trwa ładowanie...
05-08-2014 13:49

"Noc przynosi śmierć": gdy słońce znika za horyzontem...

"Noc przynosi śmierć": gdy słońce znika za horyzontem...Źródło: mat. prasowe
do3yalv
do3yalv

Gdy zapada ciemność w wielu osobach budzą się demony, a ich ofiarami często są przypadkowi ludzie, którzy chcieli spędzić miły wieczór poza domem. "Noc przynosi śmierć" to program o rzeczywistości, jaką pozostawia za sobą mrok. Zobacz, jak może skończyć się spotkanie z nieznajomym. Sprawdź, w jaki sposób policja dochodzi prawdy o tajemniczych przestępstwach. Premiera programu już w czwartek, 7 sierpnia, o godzinie 22:00, na kanale ID.

Wieczorami ludzie chętnie spotykają się w pubach, klubach i restauracjach. Szczególnie sprzyja temu okres wakacyjny. Są otwarci na nowe znajomości i "głodni" przygód, jakie niesie ze sobą nocne zwiedzanie miasta.
Niczego nieświadomi pokładają zaufanie w tych, których dopiero co poznali, licząc na udaną zabawę. Niestety, nie zawsze słusznie. Często ci, którzy wydają się być świetnymi kompanami, okazują się być ludźmi o ponurej przeszłości.
"Noc przynosi śmierć" opowiada właśnie takie historie. Bohaterowie tego programu nie zdają sobie sprawy, że przed nimi ostatnia noc w ich życiu.

Ekipa śledcza stanie przed wyjaśnieniem tajemniczego morderstwa. Ofiarą padnie Shawn Johnson, który postanowił zakosztować uroków nocnego życia w stolicy amerykańskiego jazzu, Nowym Orleanie. Wycieczka po słynnej Bourbon Street miała być niezapomnianym przeżyciem. Jednak spotkanie grupki nieznajomych wykluczyło taki scenariusz. Wspólna zabawa z nowymi znajomymi skończyła się w pokoju hotelowym, gdzie Shawnowi odebrano życie.
Dlaczego mężczyzna zginął? Dlaczego ściany pokoju zostały powyklejane kartkami wyrwanymi z Biblii, a obok ciała napastnicy pozostawili ręcznie uszytą laleczkę? Do jakiej przerażającej prawdy doprowadzą policjantów znalezione dowody i poszlaki?

Widzowie poznają również historię młodej Mary Anne Pohlreich, która postanowiła wybrać się ze znajomymi do klubu. W dzień po imprezie znaleziono jej zwłoki.
Kto dopuścił się tego morderstwa? Dlaczego ktoś rozebrał ją do naga i ułożył w tak nienaturalnej pozie? Na te i wiele innych pytań postara się odpowiedzieć ekipa śledczych.

Każda z kryminalnych zagadek znajdzie tu swoje rozwiązanie, a każda noc przyniesie kolejne zagadki. Zobacz oblicze miasta, które po zapadnięciu zmroku zmienia się nie do poznania.

Premiera programu "Noc przynosi śmierć" w czwartek, 7 sierpnia, o godzinie 22:00, na kanale ID.

do3yalv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yalv