"Milionerzy": Padło pytanie o milion!

Maciej Adamski usłyszał pytanie za milion w "Milionerach"
Maciej Adamski usłyszał pytanie za milion w "Milionerach"
Basia Żelazko

16.11.2020 21:03, aktual.: 02.03.2022 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Adamski z Warszawy ekspresowo i bezbłędnie odpowiedział na serię pytań, dzięki czemu dostał się do celu i usłyszał pytanie o milion! Jak ono brzmiało?

"Milionerzy" stacji TVN to jeden z najpopularniejszych i najdłużej nadawanych teleturniejów w Polsce. Program, w którym dzięki wiedzy i nerwom ze stali można wzbogacić się aż o milion złotych prowadzi Hubert Urbański. 16 listopada kolejny uczestnik doszedł na sam szczyt i usłyszał pytanie o milion złotych.

"Milionerzy": jakie było pytanie o milion?

Pytanie o milion brzmiało: Manat karaibski, tak jak afrykański, z kończyn ma tylko przednie. A manat azerbejdżański, tak jak turkmeński... Cztery możliwe odpowiedzi to: A ma i przednie, i tylne; B zastąpił rubla; C zakrywa całe ciało; D jest samotnikiem.

Uczestnikowi nie pomogło koło ratunkowe w postaci telefonu do przyjaciela, zrezygnował z dalszej gry i wygrał 500 tysięcy złotych!

Prawidłową odpowiedzią była odpowiedź B, którą niepewnie obstawiał.

Maciej Adamski to świeżo upieczony absolwent medycyny, przed nim jeszcze specjalizacja (myśli o pediatrii). Będąca z nim w studio narzeczona Agnieszka przyznała, że się denerwuje, ale wie, że Maciej jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także