Rozrywka"Milionerzy": gracz stracił sporą sumę. Wszystko przez skórę niedźwiedzia polarnego

"Milionerzy": gracz stracił sporą sumę. Wszystko przez skórę niedźwiedzia polarnego

Pytanie zaskoczyło uczestnika
Pytanie zaskoczyło uczestnika
Źródło zdjęć: © kadr z programu | x

20.10.2021 08:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Milionerach" nieraz oprócz obszernej wiedzy liczy się spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia faktów. Tym razem potrzebna była dobra pamięć i chociażby zainteresowanie filmami przyrodniczymi. Przekonał się o tym uczestnik, który odpadł na pytaniu o kolor skóry niedźwiedzia polarnego.

Do udziału w "Milionerach" niełatwo się przygotować. Każdy z graczy ma w zasadzie inną metodę – od wertowania encyklopedii po surfowanie po internecie. A i tak pytanie niejednokrotnie potrafi ich zaskoczyć. Trema związana z występem przed kamerami nieraz sprawia, że proste zagadnienie okazuje się wyjątkowo skomplikowane.

Uczestnik ostatniego odcinka Jakub Nawrot, świetnie radził sobie z kolejnymi pytaniami. Po koła ratunkowe sięgnął przy zagadnieniu o gwarantowane 40 tys. zł. Niestety, zaraz potem skończyła się jego dobra passa, a wszystko przez kolor skóry niedźwiedzia polarnego.

Kiedy Hubert Urbański zadał to pytanie, gracz miał do wyboru cztery opcje: biały, żółty, szarawy, czarny. Szybko okazało się, że jasna sierść niedźwiedzia była myląca.

- Żółty, definitywnie – postanowił Jakub.

- Niestety czarny – odpowiedział Hubert.

Pan Jakub skończył grę na tym etapie, tracąc niemal połowę potencjalnej wygranej (35 tys. zł). Ze studia wyszedł z drugą gwarantowaną kwotą, czyli 40 tys. zł. Oglądaliście ten odcinek?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także