Macademian Girl pokazała klasę. Gratuluje Cichopek i Kurzajewskiemu

Cichopek i Kurzajewski to nowy duet prowadzących "Pytanie na śniadanie"
Cichopek i Kurzajewski to nowy duet prowadzących "Pytanie na śniadanie"
Basia Żelazko

28.08.2020 18:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwolnienie Tamary Gonzalez Perea z roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" było zaskoczeniem dla widzów oraz... niej samej. Nie kryła żalu, że stało się to nagle i bez wyjaśnienia. Ale zachowała klasę, gratulując nowym prowadzącym.

Niestety, rozstanie z dotychczasowymi gospodarzami "Pytania na śniadanie" nie przebiegło w najlepszym stylu. O utracie pracy prezenterzy dowiedzieli się dzień wcześniej. Po prostu wykreślono ich z grafiku, zasłaniając się przy okazji niską oglądalnością.

"Para dowiedziała się o zwolnieniu z pracy w piątek. Powodem miały być ponoć najsłabsze wyniki oglądalności. Choć mieli dzień później prowadzić program, zostali wykreśleni z grafiku" - wyjawił informator "Faktu".

Niedługo potem dowiedzieliśmy się, że nowym duetem w Dwójce będą Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Teraz Macademian Girl, czyli Tamara, miała okazję oficjalnie pogratulować nowym prowadzącym. Zrobiła to pod zdjęciem Cichopek z Kurzajewskim na Instagramie gwiazdy "M jak Miłość".

"Kasiu, zawsze byłaś życzliwą mi osobą, teraz ja życzę tobie i Maćkowi spełnienia w nowej roli i tej satysfakcji, którą niegdyś dawała mi i Robertowi😘 Widzowie PNŚ na pewno przyjmą was ciepło" - napisała w komentarzu.

Cichopek od razu odpowiedziała w tym samym tonie: "Kochana! Bardzo ci dziękuję. Ja również życzę ci powodzenia i wiem, że świetnie dasz sobie radę."

Kasia i Tamara pokazały, jak zachować się profesjonalnie i z klasą. Brawo!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (98)
Zobacz także