Kim jest brat Anny Kalczyńskiej? Pojawił się w jej programie

Kim jest brat Anny Kalczyńskiej? Pojawił się w jej programie
Źródło zdjęć: © East News

06.06.2019 10:50, aktual.: 06.06.2019 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Kalczyńska na co dzień jest prowadzącą "Dzień dobry TVN". Wielu z nas może kojarzyć rodziców dziennikarki, jednak nie wszyscy wiedzą, kim jest jej brat.

Kim jest brat Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska ma dwoję rodzeństwa - siostrę Marię i brata Filipa. Filip, będąc jeszcze dzieckiem, zagrał w komedii "Smacznego telewizorku", gdzie wcielił się w syna głównych bohaterów (Piotr Machalica i Gabriela Kownacka)
. Zasłynął również w serialach "Klan" oraz "Dom".

W późniejszym okresie porzucił dziecięcą karierę aktorską i całkowicie skupił się na nauce. Jednak po ukończeniu edukacji postanowił zdawać do szkoły aktorskiej. Rodzice Filipa są aktorami i początkowo chcieli zniechęcić syna do tego zawodu. Niestety, nie udało mu się do niej dostać za pierwszym razem, więc ostatecznie postanowił zmienić swoją ścieżkę kariery. Syn Kalczyńskich został dziennikarzem sportowym oraz zajmuje się tworzeniem spotów reklamowych.

- To była bardzo dobra decyzja. Pomogły mi te pieniądze w zakupie mojego pierwszego mieszkania. (...) W ostatni dzień zdjęciowy wszyscy poszli do Pewexu i coś sobie kupili. Ja kupiłem siostrze walkmana, sobie płytę »Faith no more«. Za zarobione pieniądze kupiłem też wieżę stereo – wtedy mało kto coś takiego miał - powiedział w programie "Dzień dobry TVN".

W życiu prywatnym Filip Kalczyński jest żonaty i doczekał się trójki dzieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także