Trwa ładowanie...
dhncizw

Kaczyńska Olga

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
dhncizw

Olga Kaczyńska jest uczestniczką i finalistką drugiej edycji programu "Top Model. Zostań Modelką" nadawanego w stacji TVN.

Pochodzi z Wrocławia, jest absolwentką tamtejszego VII LO. Dziewiętnastoletnia uczestniczka programu o delikatnej dziewczęcej urodzie szybko otrzymała od jurorów przydomek baby face. Według niektórych z nich tak jednoznaczny, dziecięcy typ urody może być dla niej przeszkodą w zrobieniu większej kariery.

Olga przygodę z modelingiem rozpoczęła jeszcze przed programem "Top Model. Zostań modelką". Długonogą blondynkę odkryła polska agencja SPP Models in Poland. Później Olga współpracowała z wieloma agencjami w Mediolanie, Londynie czy Bracelonie. Jednak prawdziwy rozbieg jej karierze ma zapewnić udział w programie "Top Model".

Jak dotąd Olga radzi sobie w programie bardzo dobrze. Jest rezolutna i bardzo pewna siebie, jednak te cechy czasami przysparzają jej kłopotów. Dziewczyny z domu modelek skarżą się, że Olga jest zarozumiała. Brak dobrych manier wytknął też dziewczynie Tomasz Jacyków.

Podczas jednego z zadań, gdy dziewczyny miały przeprowadzić krótki wywiad z celebrytami, Jacyków był zszokowany bezpardonowym zachowaniem Olgi. Podsumował ją tymi słowami: - Dziecko, jesteś bardzo źle wychowaną dziewczynką! - i przerwał rozmowę.

Mimo takich wpadek Olga skrupulatnie podąża do przodu i wciela w życie wszelkie sugestie jurorów, jak np. te dotyczące jej wagi. Pod koniec programu, tuż przed wyjazdem do Paryża Olga zrzuciła kilka kilogramów, a widoczna zmiana sylwetki zrobiła imponujące wrażenie na jurorach i współuczestniczkach.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhncizw
dhncizw
dhncizw