Joanna Mudrowska: odkrywam kobiecość za pomocą linii. Wystawa prac w AIOLI

Joanna Mudrowska: odkrywam kobiecość za pomocą linii. Wystawa prac w AIOLI
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.08.2018 11:35, aktual.: 03.08.2018 08:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem AIOLI rusza w kierunku sztuki i wszystkiego co z nią związane. ART Friendly - bo taką nazwę nosi projekt - ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.

AIOLI Bread&Aperitivo – to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Koncept należy do grupy AIOLI która od 6 lat karmi warszawiaków dostarczając nie tylko doznań smakowych, ale również wielu atrakcji związanych z wydarzeniami towarzyszącymi.

W nowym lokalu AIOLI, przy Chmielnej 26, chcemy spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.

Wraz z początkiem sierpnia 2018 roku AIOLI Bread&Aperitivo rozpocznie cykl wystaw prac młodych artystów. Każde wydarzenie poprzedzone będzie wernisażem, bądź też spotkaniem autorskim, po czym przez najbliższy miesiąc wszyscy Goście będą mieli okazję obejrzeć wystawę w godzinach pracy restauracji.

Jak mówi Weronika Wódkowska (Brand Manager AIOLI) - ART Friendly to nieodzowny element życia kantyny, to połączenie opcji spędzania czasu z muzyką i sztuką. Inauguracja projektu nastąpi już 1 sierpnia, za sprawą wernisażu Joanny Mudrowskiej, na który serdecznie zapraszamy. Organizowane przez nas wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

Joanna Mudrowska jest młodą artystką z Warszawy, historia jej sztuki sztuki jest bardzo burzliwa i namiętna, o czym opowie podczas wernisażu.
Jak sama pisze o swojej twórczości: - Skupiam się na ciele kobiety i jego abstrakcyjnej linii. Zależy mi na niedosłowności, uwielbiam minimalizm i nieoczywistość.

Podczas wernisażu 1 sierpnia Gości AIOLI będą mieli okazję spotkać się z artystką. Dodatkowo na wszystkich #aiolifriends czekają atrakcje zorganizowane między innymi przez partnerów wydarzenia.

ART Friendly to projekt, który dopiero się rozwija o wszystkich dodatkowych inicjatywach wzbogacających naszą kampanię. Zachęcamy do stałego śledzenia kanałów AIOLI (Facebook / Instagram) gdzie będziecie mogli znaleźć najważniejsze informacje.

Partnerzy wydarzenia: Warszawa Kobiet, Martini

Kanały AIOLI:

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/516303175493179/

Facebook AIOLI Bread&Aperitivo
https://www.facebook.com/aiolixchmielna/

Instagram AIOLI Bread&Aperitivo
https://www.instagram.com/aiolixchmielna/

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także