Trwa ładowanie...

Grażyna Torbicka coraz bliżej TVN? TVP dementuje

Grażyna Torbicka coraz bliżej TVN? TVP dementujeŹródło: AKPA
d213r83
d213r83

Kilka tygodni temu tygodnik "Życie na gorąco" (zobacz: Grażyna Torbicka: czas na zmianę telewizyjnych barw?)
, a ostatnio "Super Express" przekonywał, że gwieździe telewizyjnej Dwójki coraz bliżej jest do TVN. Według źródła gazety, Torbicka spotkała się ostatnio z Edwardem Miszczakiem. Było to "pokłosie ich rozmowy podczas Balu Fundacji TVN" - mogliśmy przeczytać w tabloidzie. Czego dotyczyło spotkanie, nie wiadomo. Informator podkreślał jednak, że TVN ma naprawdę wiele do zaoferowania Torbickiej.

-_ Grupa ITI świetnie zna rynek filmowy, nie byłoby więc problemu ze zrobieniem dla niej programu o kinie i ściągnięciem do niego reklamodawców_.

W gazecie podkreślano też, że córka legendarnej spikerki TVP, Krystyny Loski, budzi uznanie wielu dziennikarzy, także tych z TVN.

- Mogę powiedzieć jedynie tyle, że pracowaliśmy kilka razy przy różnych galach i bardzo dobrze wspominam te momenty. To profesjonalistka o dużym uroku- powiedział dziennikarzom "Super Expressu" Marcin Prokop, który przed laty sam związany był z TVP2.

d213r83

Informacjom o przejściu Grażyny Torbickiej do TVN stanowczo zaprzecza TVP. Stacja wystosowała w tej sprawie specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

"Informacja, jakoby Grażyna Torbicka planowała przejście z TVP2 do stacji komercyjnej, jest nieprawdziwa. Telewizja Polska niezwykle ceni sobie profesjonalizm pani Grażyny Torbickiej, merytorykę przygotowywanych przez nią programów i nieoceniony wkład w realizację misji telewizji publicznej".

W przekazie podkreślono też, że program dziennikarki "Kocham kino" został przeniesiony na korzystniejszą porę emisji (z piątkowego wieczoru na sobotnie popołudnie).

"(...) Magazyn „Kocham Kino” od września emitowany jest (…) w paśmie znacznie bardziej eksponowanym, z większym potencjałem oglądalności" - głosi oświadczenie TVP przesłane serwisowi wirtualnemedia.pl.

d213r83

Grażyna Torbicka sprawy swojego rzekomego transferu nie skomentowała.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d213r83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d213r83