Trwa ładowanie...
d3g6cbs

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor weszła na scenę!

Eurowizja Junior 2019 należy do Viki Gabor! Piosenka, scenografia, kostium. 12-latka z Polski na łeb biła innych uczestników z Europy! Jej hit "Superhero" ma szansę stać się numerem jeden w rozgłośniach radiowych nie tylko w całej Europie, ale na świecie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor porwała publikę
Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor porwała publikę (Materiały prasowe)
d3g6cbs

Eurowizja Junior 2019 wystartowała! I co więcej, na scenie widzieliśmy już Viki Gabor, która tak jak Roksana Węgiel, zrobi oszałamiającą karierę. I nikogo nie powinno to dziwić.

Nastolatka pokazała na scenie światowy poziom. Głos, charyzma i to "coś", czego zabrakło innym uczestnikom. Scena w Gliwicach należała do niej.

"Ma pomysł na swoją obecność na scenie" - podsumował Artur Orzech, komentator TVP.

d3g6cbs

Piosenkę "Superhero" Viki Gabor, z którą walczy o zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019, posłuchacie tutaj:

Na eurowizyjnej scenie nie zabrakło Roksany Węgiel, która w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej prowadzi wydarzenie. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki niej tegoroczna Eurowizja Junior odbywa się w Gliwicach.

Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie. Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy.

d3g6cbs

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Według krytyków Viki Gabor ma spore szanse powtórzyć wielki sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję Eurowizji Junior, którą wygrała, odbywała się w Mińsku.

Już za moment stanie się jasne, który głos młodego pokolenia jest najbardziej pożądanym w Europie.

d3g6cbs

My nie mamy już wątpliwości, że zwycięstwo należy się Viki Gabor! Ale czekamy do końca.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA

Eurowizja Junior 2019 po raz kolejny budzi ogromne emocje.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

d3g6cbs

Podziel się opinią

Share

d3g6cbs

d3g6cbs