Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor weszła na scenę!

Eurowizja Junior 2019 należy do Viki Gabor! Piosenka, scenografia, kostium. 12-latka z Polski na łeb biła innych uczestników z Europy! Jej hit "Superhero" ma szansę stać się numerem jeden w rozgłośniach radiowych nie tylko w całej Europie, ale na świecie!

Share
Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor weszła na scenę!
Źródło: Materiały prasowe
dal9l82

Eurowizja Junior 2019 wystartowała! I co więcej, na scenie widzieliśmy już Viki Gabor, która tak jak Roksana Węgiel, zrobi oszałamiającą karierę. I nikogo nie powinno to dziwić.

Nastolatka pokazała na scenie światowy poziom. Głos, charyzma i to "coś", czego zabrakło innym uczestnikom. Scena w Gliwicach należała do niej.

dal9l82

"Ma pomysł na swoją obecność na scenie" - podsumował Artur Orzech, komentator TVP.

Piosenkę "Superhero" Viki Gabor, z którą walczy o zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019, posłuchacie tutaj:

Na eurowizyjnej scenie nie zabrakło Roksany Węgiel, która w towarzystwie Aleksandra Sikory i Idy Nowakowskiej prowadzi wydarzenie. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki niej tegoroczna Eurowizja Junior odbywa się w Gliwicach.

dal9l82

Roksana Węgiel przebojem podbiła europejski rynek muzyczny. Dzięki temu znana jest nie tylko w Polsce, ale na całym kontynencie. Jej wielki hit "Anyone I Want to Be" nucą teraz wszyscy.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Według krytyków Viki Gabor ma spore szanse powtórzyć wielki sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Przypomnijmy, że poprzednią edycję Eurowizji Junior, którą wygrała, odbywała się w Mińsku.

dal9l82

My nie mamy już wątpliwości, że zwycięstwo należy się Viki Gabor! Ale czekamy do końca.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA, Fot: AKPA

Eurowizja Junior 2019 po raz kolejny budzi ogromne emocje.

Kim jest Viki Gabor?

Wiktoria Gabor urodziła się w 2007 r. w Niemczech w rodzinie Romów. Rodzice przenieśli się do Polski, a potem do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach mieszkania za kanałem La Manche, nastolatka zdecydowała się wrócić do Polski. Zamieszkała w Krakowie i zaczęła karierę w branży muzycznej.

dal9l82

Wystartowała w drugiej edycji programu "The Voice Kids", gdzie osiągnęła spory sukces, docierając do samego finału. Latem 2019 r. wystąpiła w Sopocie, zaproszona do koncertu Young Choice Awards, a zaraz potem stanęła w szranki eliminacji do konkursu Eurowizja Junior. Przeszła przez nie jak burza i wygląda na to, że ten sztorm wcale nie zamierza ucichnąć. Jeśli Gabor przedłuży pasmo swoich sukcesów za sprawą zwycięstwa w finale, z miejsca zostanie prawdziwą superbohaterką sceny muzycznej.

dal9l82

Podziel się opinią

Share
dal9l82
dal9l82