Bobrowski kontra Bosak!

Bobrowski kontra Bosak!
Źródło zdjęć: © Mikołaj Tym/Aktiv Media

21.04.2010 15:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Męski świat rządzi się swoimi prawami – szczególnie ten policyjny. W kolejnym odcinku kryminalnego hitu Dwójki - „Nowa” dojdzie do starcia dwóch twardzieli. Szymon Bobrowski wejdzie w drogę Marcinowi Bosakowi, czyli zapowiada się starcie: Wolski kontra Radwan.

Komisarz Wolski lubi być panem samego siebie, nie toleruje sprzeciwu ani konkurencji. Kiedy inspektor Barska w kolejnym śledztwie poprosi o pomoc negocjatora z komendy głównej – Radwana – Wolski w naturalny sposób poczuje się zagrożony. Nie pozwoli, by na jego terenie ktoś się panoszył, podejmował decyzje czy próbował ingerować w śledztwo.

„Dlaczego próbujesz prowadzić naszą sprawę?”, „Może za bardzo się rozpędziłem”, „Irytuje mnie ten gość”, „Nie chciałem, żebyś poczuł się zagrożony”, „Uważa, że jest najlepszy”, „Urażona duma?” - takie dialogi zdominują relacje Wolskiego i Radwana. Nawet interwencja inspektor Barskiej – pozostającej zresztą pod dużym urokiem Radwana – okaże się bezskuteczna...

Kto wyjdzie zwycięsko z tej próby sił? Który okaże się silniejszym przeciwnikiem, bardziej męskim? Czy Wolski znajdzie w końcu wspólny język z Radwanem? Te wszystkie odpowiedzi widzowie poznają już w najbliższy czwartek o 21:45. „Nowa” tylko w Dwójce!

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także