Trwa ładowanie...

Będzie 7 sezonów "Wiedźmina"? Showrunnerka serialu zdradza plany

Ledwo "Wiedźmin" wjechał na Płotce na Netfliksa, a już mówi się o kolejnych sezonach. Może być ich więcej, niż przypuszczaliśmy.

Share
Będzie 7 sezonów "Wiedźmina"? Showrunnerka serialu zdradza plany
Źródło: Materiały prasowe
d3dntl5

"Wiedźmin" zadebiutował na Netfliksie w piątek 20 listopada i momentalnie podzielił widzów i krytyków. Do tego stopnia, że trudno powiedzieć, jaki ostatnio serial lub film aż tak spolaryzował odbiorców.

Obejrzyj: Henry Cavill w rozmowie z Wirtualną Polską mówi, dlaczego chciał zostać Geraltem:

Wiadomo, że - czy się to komuś podoba, czy nie - drugi sezon "Wiedźmina" jest faktem. Ale co dalej? Tutaj pojawiają się wątpliwości, o które została zapytana przez serwis Collider showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich.

d3dntl5

Dziennikarka Christina Radish przypomniała słowa Hissrich o tym, że chce stworzyć 7 sezonów "Wiedźmina".

- […] Siedem sezonów to wariactwo. Jestem pewna, w pewnym sensie, że powiedziałam o tym, że mogłaby napisać 7 sezonów. Ale jestem też przekonana, że gdzieś powiedziałam o 20 sezonach. Będę pisać serię tak długo, jak będzie sens ją ciągnąć. To oznacza czerpanie zarówno z książek, ale również pozwolenie historii zakończyć się, kiedy będzie trzeba - mówi showrunnerka.

W rozmowie z serwisem Collider Lauren Schmidt Hissrich zdradziła też, że zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" jeszcze się nie zaczęły.

- Ale mamy całkiem niezły pomysł, jak rozwinąć wszystkie wątki- mówi showrunnerka.

Wedle jej słów zdjęcia do 2. Sezonu "Wiedźmina" rozpoczną się na wiosnę 2020 r. Plotki mówią, że twórcy będą dalej czerpać ze zbiorów opowiadań.

d3dntl5

Podziel się opinią

Share
d3dntl5
d3dntl5