Trwa ładowanie...
22-10-2009 13:08

Zdrada i samobójstwo w "M jak miłość"

Share
Zdrada i samobójstwo w "M jak miłość"Źródło: Agencja Mazur
dij3pbn

[

]( http://www.efakt.pl )
W odcinkach emitowanych pod koniec października do serialu wróci Olga (Karolina Nowakowska)
, która jakiś czas temu wyjechała za granicę na kilkumiesięczny kontrakt. Teraz bez zapowiedzi znów pojawi się w kraju. Gdy jej mąż Kuba (Przemysław Cypryański)
zobaczy ją w drzwiach mieszkania, nie będzie krył swojej radości. Niestety, nie doczeka się takiej samej reakcji.

dij3pbn

- Scenarzyści zadbali o to, by u młodych bohaterów serialu działo się jak najwięcej. Jak to bywa w życiu, będą przeżywać zarówno wzloty, jak i upadki - opowiada Karolina Baranowska z produkcji "M jak miłość". Okaże się, że Olga zakochała się w innym mężczyźnie i zażąda od Kuby rozwodu. Mężczyzna będzie musiał pogodzić się nie tylko z odejściem żony, ale też z utratą przybranego synka, Krzysia. Olga oznajmi mężowi, że podjęła decyzję o przeprowadzce z nowym ukochanym do Portugalii.

- Tak to już jest w naszym serialu, że jedno wydarzenie uruchamia lawinę kolejnych zawirowań. Widzów mogą zaciekawić np. relacje między Kubą a Marzeną, którą gra Marieta Żukowska. Kiedyś przecież coś ich ze sobą łączyło - mówi Karolina Baranowska.

Zmiany w fabule serialu "M jak miłość" powodują, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy na ekranie nie zobaczymy Karoliny Nowakowskiej, natomiast wątek Mariety Żukowskiej, która gra w "M jak miłość" od trzech lat, zostaje na razie bez zmian. Aktorka zaczęła występować w serialu jeszcze na studiach.

- Dzięki tej roli mogłam się usamodzielnić. Faktem jest, że serial rządzi się własnymi prawami: robi się go szybko, poza tym nigdy nie wiem i nie mam wpływu na to, jak dalej potoczą się losy granej przez mnie bohaterki i kim się stanie - mówi Marieta Żukowska. Trudne do odegrania sceny czekają natomiast Przemka Cypryańskiego. Jego bohater nie będzie mógł poradzić sobie z odejściem żony i... targnie się na swoje życie. Już w listopadzie widzowie przekonają się, czy Pawłowi (Rafał Mroczek), który był w mieszkaniu razem z Kubą, udało się zapobiec tragedii...

dij3pbn

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dij3pbn
dij3pbn