WP

Zbyszek z "Rolnik szuka żony" pochwalił się zdjęciem z inną uczestniczką show

Nie wszystkim udało się znaleźć miłość w programie. Jednak uczestnicy wszystkich pięciu edycji tworzą wielką rodzinę. Utrzymują ze sobą kontakt nawet po zakończeniu emisji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbyszek z "Rolnik szuka żony"
Zbyszek z "Rolnik szuka żony" (Facebook.com)
WP

Zbigniew Kraskowski był niewątpliwie ulubieńców widzów hitowego programu TVP. Choć niestety nie było mu dane poznać kobiety marzeń, wciąż wierzy, że ją spotka.

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Grzegorz Bardowscy na proteście rolników. "Nie mógłbym na siebie patrzeć"

WP

Mimo że 4. edycja już dawno za nami, to widzowie obserwują, co dzieje się u farmera. Kraskowski pochwalił się zdjęciem z inną uczestniczą. Najwierniejsi fani wiedzą, że Anna Michalska wzięła udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Niektórzy mieli nadzieję, że Zbyszek w końcu się zakochał. "Myślałam, że to nowa miłość" - czytamy w komentarzach.

Zbigniew i Ania spotkali się na targach rolniczych. Później uczestnicy odwiedzili gospodarstwo Marka Walczaka z 3. edycji. Byli także Adam Kraśko oraz Łukasz Siebers. Z tego co można zaobserować, miło spędzili czas.

WP

Dobrze widzieć, że bohaterzy "Rolnika" mają ze sobą dobry kontakt! Tworzą się nie tylko związki, ale i przyjaźnie na lata.

Pamiętacie ich z show TVP?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP