Zakończenie zdjęć do "Ojca Mateusza"

Zakończenie zdjęć do "Ojca Mateusza"
Źródło zdjęć: © AKPA

26.07.2010 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas mija, a sympatia widzów do "Ojca Mateusza" wciąż rośnie. Dzielny detektyw w sutannie wciąż tropi coraz to nowych przestępców.

Aż trudno uwierzyć, że nakręcono już czwartą serię opowieści o sprytnym księdzu. I trzeba przyznać, że zapowiada się ona nad wyraz ciekawie. Jak zapewniają twórcy bowiem pełna będzie nowych przygód, kryminalnych zagadek i humoru.

Ojciec Mateusz poszerzy zakres swojej działalności. Zobaczymy go pędzącego na swoim rowerku już nie tylko po Sandomierzu. Ekipa realizacyjna bowiem nagrywając zdjęcia zawitała także do innych miast województwa świętokrzyskiego, między innymi do Kielc i Busko Zdroju. Odwiedziła także Park Dinozaurów w Bałtowie, Pacanów, Pińczów i Opatów.

Niedawno w warszawskim klubie Balsam twórcy serialu "Ojciec Mateusz" świętowali z okazji zakończenia zdjęć do czwartej części, którą na ekranie telewizyjnej Jedynki zobaczymy jesienią.

A producenci już myślą o kolejnych transzach. Nawet sam odtwórca tytułowej roli ma już pewne plany, co do swojego bohatera. "Życzę Ojcu Mateuszowi jeszcze więcej ekscytujących zagadek kryminalnych do rozwiązania, choć i tak do tej pory nie miałem najmniejszych powodów, by jako aktor nudzić się na planie. W każdym odcinku Ojciec Mateusz stawiał przede mną nowe wyzwania" - powiedział obecny na bankiecie Artur Żmijewski. Zaś Michał Piela ze śmiechem wspominał pracę przy czwartej części.

"Zdecydowanie najwięcej frajdy sprawiło mi nagrywanie odcinka pod tytułem "SPA". Nie mogę za wiele zdradzić, powiem tylko, że kręcąc te sceny mogłem popisać się swoim talentem komediowym" - dodał aktor.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także