Rozrywka"X Factor": Sablewska wyleci z programu przez Chylińską?!

"X Factor": Sablewska wyleci z programu przez Chylińską?!

"X Factor": Sablewska wyleci z programu przez Chylińską?!
Źródło zdjęć: © AKPA

13.09.2011 13:33, aktual.: 25.11.2013 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie *Maja Sablewska nie ma zbyt wielu powodów do radości. Udział w „X Factor” chyba nie do końca spełnił jej i widzów oczekiwania. Dodatkowo rzadko kiedy można usłyszeć cokolwiek na temat jurorki. Podobno szefostwo TVN ma do niej sporo pretensji, a sam Edward Miszczak nie obiecuje, że Sablewska ponownie zasiądzie obok Wojewódzkiego i Mozila...*

Tygodnik "Twoje Imperium" rozmawiał niedawno z Edwardem Miszczakiem, który nie potrafił konkretnie powiedzieć, czy Maja Sablewska wystąpi w drugiej edycji "X Factora".

- Nie umiem jeszcze powiedzieć, czy kolejny "X Factor" będzie z panią Mają czy bez niej. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła - powiedział Miszczak w rozmowie z tygodnikiem.

W stacji plotkuje się także o awansie Agnieszki Chylińskiej, która miałaby zająć miejsce Sablewskiej! Za czasów "Mam talent" to właśnie z nią Wojewódzki miał najlepszy kontakt, więc może chcieć przeciągnąć do muzycznego show dawną koleżankę.

Agnieszka Chylińska jest przewodniczącą jury w "Mam talent", dlatego nie powinna rezygnować z tak poważnej funkcji. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka będzie lojalna wobec swojego programu i nie przyczyni się do upadku Sablewskiej.

- Mimo że bardzo kibicuję Kubie Wojewódzkiemu w X Factor, nie jetem fanką tego formatu. Zdecydowanie uważam, że najlepszym programem z kategorii talent show jest "Mam talent" - powiedziała Agnieszka Chylińska w rozmowie z "Show".

Póki co Maja jest jeszcze bezpieczna, ale nie zdziwimy się, jeżeli przełożeni podziękują jej za współpracę. To samo przecież spotkało twarze "Tańca z gwiazdami": Tyszkiewicz, Skrzynecką i Wodeckiego...

Obraz
© (fot. AKPA)

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także