Trwa ładowanie...

Wiosenny Polsat

Share
Wiosenny PolsatŹródło: AKPA
d1hokwq

"On i Ona" i " Tylko nas dwoje" to dwa nowe programy rozrywkowe jakie pojawią się na antenie Polsatu w wiosennej ramówce, do tego dołączy znany już nam program „Moment prawdy”."

W programie " Ona i on" wystąpi wiele znanych polskich gwiazd, a oto one: Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Dariusz Michalczewski i Basia Imos, Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Mateusz Borek i Joanna Chętnik, Iwona Pavlovic i Wojciech Oświęcimski, oraz lider zespołu Feel, Piotr Kupicha wraz z żoną Agatą. Prowadzącymi zostali Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

Program „On & Ona” przypominać w formule będzie audycję „Małżeństwo doskonałe”, którą Jerzy Fedorowicz prowadził na antenie TVP w latach 60. ubiegłego wieku. Show powstaje jednak na licencji kanadyjskiego programu „Mr. And Mrs”, od wielu lat emitowanego w Wielkiej Brytanii. Premiera 21 marca

W programie " Moment prawdy" uczestnicy już po raz drugi odpowiedzą na najtrudniejsze pytania dotyczące ich życia prywatnego, zawodowego, nawet intymnego, a widzowie poznają ich najskrytsze tajemnice.Prawdomówność graczy sprawdzi wariograf, natomiast stawką w grze będą duże pieniądze. Pierwsza polska edycja miała emisję w Polsacie wiosną ubiegłego roku.

d1hokwq

Program w nowym sezonie poprowadzi niezmiennie znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer. Start drugiej edycji programu 25 lutego

"Tylko nas dwoje" powstał na licencji brytyjskiego "Just the two of us", weźmie w nim udział 10 znanych piosenkarzy i piosenkarek oraz 10 uczestników, którzy w parach przygotowywać będą występy oceniane następnie przez jury i widzów w głosowaniu.

W każdym odcinku odpadnie ten duet, który zdobędzie w sumie najmniej punktów, zwycięska para, będzie mogła wystąpić razem na jednym ze znanych imprez muzycznych, jak na przykład TOP Trendy w Sopocie. Potwierdzeni uczestnicy "Tylko nas dwoje" to m.in.: aktorka Joanna Koroniewska i tancerka Anna Bosak. W tajniki śpiewu wprowadzać ich będą m.in.: Piotr Kupicha, Mietek Szcześniak, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka, czy Halina Frąckowiak. Program poprowadzi Kasia Cichopek w parze z prezenterem Maryjuszem Kałamygą.

W skład jury wchodzą: Doda, Tomasz Karolak oraz Irena Santor. Początkowo w ławie jurorskiej miała znaleźć się także Edyta Górniak, jednak zrezygnowała, kiedy dowiedziała się, że ma występować obok Rabczewskiej. Premiera Show 13 marca.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1hokwq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hokwq
d1hokwq