Trwa ładowanie...

"Wiedźmin": Jak wyglądałby bez efektów specjalnych? Platige Image pokazało, jaka jest różnica

Osadzony w świecie fantasy "Wiedźmin" to jedna z tych produkcji, gdzie ogromną rolę odgrywają efekty specjalne. Platige Image prezentuje, jak wyglądałby serial bez wsparcia technologii.

"Wiedźmin": Jak wyglądałby bez efektów specjalnych? Platige Image pokazało, jaka jest różnicaŹródło: Materiały prasowe
d3o4huc
d3o4huc

Mimo przerwania prac na planie 2. sezonu "Wiedźmina", szum wokół serialu nie gaśnie. Wprost przeciwnie, zainteresowanie nim jest nakręcane coraz to nowymi filmikami. Także przez samych twórców.

Jak wyglądałby Wiedźmin bez efektów specjalnych?

Niedawno w sieci pojawił się filmik ukazujący, ile pracy przy serialu mieli specjaliści od efektów specjalnych, których pełno jest w netfliksowej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego. Teraz Platige Image idzie o krok dalej i pokazuje, jak wyglądały poszczególne sceny z "Wiedźmina", zanim w swoje ręce wzięli je wyspecjalizowani w VFX graficy.

Oczywiście pracę ułatwiają im lokacje, w których powstawały zdjęcia. Przypomnijmy, ekipa z serialu kręciła zdjęcia na Wyspach Kanaryjskich, Węgrzech czy w polskim Ogrodzieńcu, w którym pracowano nad sekwencjami z bitwy pod Sodden. Tymczasem zdjęcia do 2. sezonu będą kręcone m.in. w Czechach i na Słowacji. Aktualnie zostały wstrzymane ze względu na pandemię.

d3o4huc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o4huc