Trwa ładowanie...

"W tyle wizji" przypadło widzom do gustu. Program hitem TVP Info

"W tyle wizji" jest niewątpliwym hitem TVP Info. Audycja w czasie nadawania zapewnia stacji tytuł wicelidera oglądalności.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"W tyle wizji" przypadło widzom do gustu. Program hitem TVP InfoŹródło: Materiały prasowe
d3l23un
d3l23un

"W tyle wizji" to program nadawany na żywo (w dni powszednie o 21.50), w którym gospodarze w zabawny sposób podsumowują wydarzenia dnia. Zadebiutował na antenie w kwietniu 2016. Każdego dnia audycję prowadzi inna para publicystów (m.in. Marcin Wolski, Rafał Ziemkiewicz, Krzysztof Feusette, Wiktor Świetlik, Stanisław Janecki, Łukasz Warzecha, Magdalena Ogórek, Dorota Łosiewicz do listopada 2016 także Krzysztof Skiba). Od października ub.r. po każdym wydaniu "W tyle wizji" TVP Info emituje jego dodatkową część - "W tyle wizji extra". Choć program wzbudza sporo emocji i nie ustrzega się wytykanych przez widzów wpadek (telefony widzów odtwarzane z taśmy), niewątpliwie jest jednym z najpopularniejszych tego typu formatów.

Średnia oglądalność programu w okresie od 1 września 2016 roku do 20 lipca 2017 roku wyniosła 530 tys. osób. Program zapewnia TVP Info tytuł wicelidera pod względem oglądalności. Stację wyprzedza jedynie TVN24 (565 tys. widzów), który nadaje w tym samym paśmie "Szkło kontaktowe" (które ma podobną formułę do "W tyle wizji"). Inofmacyjny kanał TVP wygrywa wieczorami natomiast z Polsat News (ok. 110 tys. widzów).

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3l23un
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l23un