Jarosław Kuźniar chwalił się, że odmówił TVP. Stacja przedstawiła swoją wersję

Jarosław Kuźniar ujawnił, że odmówił współpracy dla TVP. Stacja zaprzecza
Jarosław Kuźniar ujawnił, że odmówił współpracy dla TVP. Stacja zaprzecza
Źródło zdjęć: © AKPA

05.08.2021 10:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska zaprzecza, że chciała nawiązać współpracę z Jarosławem Kuźniarem, o której dziennikarz napisał na swoim Twitterze. Chodziło o produkcję podcastów, którą zajmuje się firma Kuźniara.

Pod koniec lipca Jarosław Kuźniar napisał na Twitterze, że odmówił współpracy z Telewizją Polską, którą chciała zrealizować za pośrednictwem firmy Voice House podcasty. Z wyraźną satysfakcją ujawnił, że odmówił Centrum Usług Produkcyjnych TVP, a odmowa była najwyraźniej kwestią honoru, bo jak czytamy we wpisie dziennikarza "twarz ma się jedną". Wersji Jarosława Kuźniara nie potwierdza jednak TVP.

"Powiązany z tym studiem pan Kuźniar wykorzystał okazję do groteskowego wyznania na swoim TT, że nie będzie twarzą planowanych podcastów. Jest to o tyle zabawne, że Telewizja Polska nawet w najmniejszym stopniu nie była zainteresowana 'twarzą' p. Jarosława Kuźniara, jako podcastera. Od czasu przechwalania się przez p. Kuźniara jego wyczynami na terytorium USA i Kanady, jakakolwiek współpraca z nim uwłaczałaby powadze nadawcy publicznego" - czytamy na stronach branżowego portalu.

Tej wersji nie daje jednak wiary Jarosław Kuźniar, który w rozmowie z Wirtualnymi Mediami podkreśla, że była to wyraźna oferta handlowa, a on - wobec standardów dzisiejszej TVP - nie zamierza z nią współpracować w żadnym zakresie.

- Kiedy klient, w tym przypadku TVP, pyta mnie o warunki techniczne, to raczej nie w celu poznania marki mikrofonów, których używamy. Robi to w jakimś celu - tu wyraźnie chodziło o ofertę handlową. Mnie, poza technikaliami, zawsze interesuje treść, nie miałbym gwarancji, że zrobione przez nas audycje nikogo nie skrzywdzą. Odpowiedź była jedyną możliwą - skomentował Kuźniar.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także