Trwa ładowanie...

"Top Model". Klaudia El Dursi niezadowolona z finału programu

Klaudia El Dursi była jedną z największych faworytek ostatniej edycji "Top Model". Po finale programu zdradziła, co jej najbardziej w nim przeszkadzało.

Share
"Top Model". Klaudia El Dursi niezadowolona z finału programu
Źródło: Instagram.com
d10td78

Klaudia El Dursi przez wielu uważana była za najładniejszą uczestniczkę 8. edycji "Top Model". Część osób twierdziła nawet, że modelka jest mocno faworyzowana. Początkowo również nie wzbudzała sympatii pozostałych uczestników, chociaż szybko pokazała im, że są w błędzie.

ZOBACZ TAKŻE: Denis Chmielewski tłumaczy odpadnięcie z programu. "Świat mody stoi przede mną otworem"

El Dursi, pomimo dość mocnej pozycji w programie, odpadła przed samym finałem. Pojawiła się jednak gościnnie wraz z pozostałą piętnastką podczas ostatniego odcinka show. Okazuje się jednak, że nie wszystko jej pasowało.

d10td78

- No super, jakie to były emocje! Trochę jestem niezadowolona... Nie, nie powinnam tego mówić! Ja kibicowałam z całego serca dziewczynom. Liczyłam, że któraś z dziewczyn wygra. No, trochę jestem rozczarowana, ale Dawid też jest super - mówi El Dursi w rozmowie z "Super Expressem".

W rozmowie z tabloidem zdradziła również swoje dalsze plany na przyszłość.

- Mam nadzieję, że to będą plany związane z modelingiem, chciałabym coś w tej dziedzinie porobić. Mam nadzieję, że się uda! - zdradza.

d10td78

Podziel się opinią

Share
d10td78
d10td78