Trwa ładowanie...
dj81nsl

"Teleexpress": zmiana w ramówce TVP1 pomoże programowi?

W wiosennej ramówce tuż przed serwisem informacyjnym o 17 nadawany był kilkuminutowy magazyn kulturalny "Pegaz - Flesz". Program ten jednak z powodu niskiej oglądalności zniknął z oferty TVP1, od jesieni będzie emitowany włącznie na antenie TVP Kultura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Teleexpress": zmiana w ramówce TVP1 pomoże programowi?
(kadr z programu)
dj81nsl

Już od 29 sierpnia przed "Teleexpressem" stacja będzie emitować serial fabularny, ale nie wiadomo jeszcze, jakiego typu będzie to produkcja. Zmianę tę, jak sugeruje portal wirtualnemedia.pl, można traktować jako próbę podniesienia oglądalności i zatrzymania widzów na czas emisji serwisu. Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, widownia "Teleexpressu" zaczęła spadać od listopada ubiegłego roku, gdy wynosiła około 4,6 mln osób, w marcu było to około 3,3 mln, w lipcu natomiast spadła już do 2,18 mln osób (jest to nawet wynik niższy niż w okresie wakacyjnym przed rokiem, gdy serwis oglądało 2,9 mln widzów).

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy TVP stosuje ten zabieg. Stacja próbowała już wzmocnić oglądalność 'Wiadomości" zamieniając miejscami serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" z programem "Świat się kręci". Jak tym razem sprawdzi się zmiana ramówki? Przekonamy się już pod koniec sierpnia.

Aktualny program telewizyjny.

dj81nsl

Zobacz także: DJ Adamus o sytuacji w polityce i TVP

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl