Trwa ładowanie...
d1fge55

"Taniec z gwiazdami": Ewelina Lisowska i Danzel zaśpiewali "Shallow". Jak im to wyszło?

Ewelina Lisowska i Danzel w ostatnim "Tańcu z gwiazdami" na chwilę wcielili się w Lady Gagę i Bradleya Coopera. Razem wykonali romantyczny przebój "Shallow". Śpiewali na żywo, a na parkiecie tańczyła jedna z rywalizujących w programie par.
Share
Ewelina Lisowska dała z siebie wszystko. Jak oceniacie jej występ?
Ewelina Lisowska dała z siebie wszystko. Jak oceniacie jej występ?Źródło: ONS.pl
d1fge55

W "Tańcu z gwiazdami" można nie tylko zobaczyć ciekawe układy taneczne, ale i posłuchać hitów w wykonaniu znanych gwiazd. Ostatnio w show gościła Ewelina Lisowska. 28-letnia piosenkarka dała popis swoich wokalnych umiejętności, śpiewając przebój Lady Gagi. Gdy zabrzmiała znana melodia, zrobiło się bardzo romantycznie. Finalistce "X Factora" partnerował starszy o 14 lat Belg, który przed laty odniósł w Polsce spory sukces - Danzel. Brzmieli naprawdę dobrze, choć, niestety, utwór w ich wykonaniu to nie to samo, co "Shallow" śpiewane przez Gagę i Coopera.

Danzel i Lisowska fragmentami występu pochwalili się na swoich instagramowych profilach. Najwyraźniej są z niego dumni. Słusznie? Możecie ocenić to sami.

Do piosenki tańczyli Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. Czy to efekt ich świetnego przygotowania, czy magia przeboju - nie wiadomo. Fakt jest taki, że uczestnicy zgarnęli maksymalną liczbę punktów, czyli 30.

Lisowska, która ma na koncie udział w 4. polsatowej edycji "Tańca z gwiazdami", po swoim występie napisała: "Choć nie tańczyłam, był to dla mnie bardzo stresujący występ. Przypomniałam sobie o wszystkich emocjach, które przeżywałam na tym parkiecie. Niezapomniane i piękne chwile. Dziękuję, że wciąż przy mnie jesteście". Piosenkarka rywalizowała w show w 2015 roku. Partnerował jej Tomasz Barański, zajęli pierwsze miejsce.

Danzel to belgijski wokalista, który w naszym kraju zasłynął hitem "Pump It Up!". Jego repertuar nijak ma się do utworu zaprezentowanego na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

d1fge55

Jak podoba wam się występ duetu?

Ewelina Lisowska ONS.pl
Ewelina LisowskaŹródło: ONS.pl
d1fge55

Podziel się opinią

Share
d1fge55
d1fge55