Trwa ładowanie...
d23rlsq
d23rlsq

Tego można się było spodziewać! Śmierć bohaterki "M jak miłość" wstrząsnęła polskimi telewidzami oraz poruszyła Internet, w którym można znaleźć dziesiątki kawałów na temat jej dramatycznego odejścia w otoczeniu kartonów. Teksty typu, "Hanka? Co? Pudło!" powoli wchodzą do kanonów polskich dowcipów i wszystko wskazuje na to, że nieprędko zapomnimy o "kartonowym" odejściu Hanki Mostowiak.

Okazało się, że także Bilguuna Ariunbaatara poruszył dramat widzów "M jak miłość". W ostatnim odcinku "HDw3D", pomocnik Szymona Majewskiego odśpiewał tradycyjną mongolską pieśń pożegnalną. Polały się łzy. Całe studio śmiało się z zawodzącego Billa.

Bilguun to człowiek pełen empatii. Poczuł to, co miliony Polaków na wieść o śmierci Hanki Mostowiak. Cóż innego mu pozostało, jak nie żałobny śpiew i zawodzenie? To właśnie Ariunbaatar zaserwował telewidzom w ostatnim odcinku "HDw3D".

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak Świat żegnał się z kultową bohaterką. Nie spodziewaliśmy się, że jazda wśród kartonów wywoła aż taki odzew!

Zobacz filmik na następnej stronie! Okazało się, że dowcipy typu:

d23rlsq

- Puk puk.
- Kto tam?
- Na pewno nie Hanka

- Jaki jest ulubiony kanał Hanki?
- Karton Netłork.

to wciąż za mało, aby ukoić ból! Nadal docierają do nas filmy i zdjęcia z zapłakanymi fanami serialu "M jak miłość".

Zobaczcie film Bilguuna i posłuchajcie jego żałobnej pieśni. Gwarantujemy wam, że szybko się z niej nie otrząśniecie. Bo dziś "Wszyscy jesteśmy Mostowiakami"!

(fot. Hdw3d/TVN/Youtube)
Źródło: (fot. Hdw3d/TVN/Youtube)

A jeśli nadal czujecie niedosyt kawałów o śmierci Hanki, to koniecznie zajrzyjcie pod ten link:
Najlepsze dowcipy o śmierci Hanki! Kartony hitem Internetu! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d23rlsq

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d23rlsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23rlsq