"Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Julia i Tomasz kompletnie do siebie nie pasują?

Tomasz i Julia to źle dobrana para?
Tomasz i Julia to źle dobrana para?

20.10.2021 09:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to seria pomyłek "ekspertów", którzy łączą w pary obcych sobie ludzi. Czy małżeństwo Julii i Tomasza będzie kolejną? Trudno mieć inne wrażenie.

Teoretycznie "Ślub od pierwszego wejrzenia" ma być eksperymentem, który bada, czy obcy sobie ludzie mogą stworzyć stałą i głęboką relację, gdy są połączeni przez psychologów. Bada się ich osobowość i upodobania i w ten sposób szuka partnerki lub partnera.

W tej edycji "eksperci" połączyli Julię i Tomasza. Dziewczyna ma za sobą toksyczną relację i zaledwie 26 lat. Każdy prawdziwy specjalista wiedziałby, że potrzebna jej praca nad sobą, a nie małżeństwo, ale w programie postawiono przed nią Tomasza. Mężczyzna wiódł spokojne życie samotnika, który na weekendy znikał w świecie rozgrywek brydżowych.

"Ich serc nie przeszyła pod razu strzała Amora. Podeszli do siebie z ostrożną ciekawością, wiedząc, że powinni się przede wszystkim poznać" - powiedział ostrożnie narrator, co było eufemizmem na prosty fakt, że nie pociągają się fizycznie.

- Nie jestem na tę bliskość gotowa - powiedziała Julia po ich pierwszej nocy spędzonej wspólnie w górskim domku.

Czy przełamią barierę i zbliżą się nieco do siebie? Na razie nic na to nie wskazuje.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także