Trwa ładowanie...
22-02-2008 16:44

Serialowy marzec w Polsacie

Serialowy marzec w Polsacie
d11xvye
d11xvye

W marcu Polsat zaprezentuje kilka bardzo interesujących zagranicznych pozycji serialowych.

Beverly Hills 90210 - kultowy serial dla młodzieży, do którego z pewnością chętnie powrócą też Ci, którzy po raz pierwszy oglądali go przed laty jako nastoletni widzowie. Można go zobaczyć od poniedziałku do piątku o godzinie 16.50.

Kości - serial kryminalny, zabarwiony nieco mrocznym humorem, opowiadający o grupie naukowców współpracujących z FBI w szczególnie skomplikowanych przypadkach zbrodni. W Polsacie w niedziele o 22.00.

Kameleon - serial sensacyjny w konwencji dramatu parapsychologicznego. Kameleon to geniusz, który może stać się kimkolwiek zechce i dzięki temu bronić słabych i śpieszyć na pomoc poszkodowanym. Emitowany od poniedziałku do piątku o 8.30.

Millenium - horror, thriller psychologiczny. Rozpoczyna się emisja 3., premierowego sezonu serialu, którego twórcą jest Chris Carter (pomysłodawca Z archiwum X), a który najdobitniej opisuje nieustanną walkę pomiędzy siłami Dobra i Zła, jaka nasiliła się u schyłku drugiego tysiąclecia. Do zobaczenia we wtorki o 00.15 w nocy.

d11xvye

Sabrina, nastoletnia czarowniaca - serial o pozornie normalnej nastolatce, która nagle otkrywa swoje magiczne zdolności. W polsacie od poniedziałku do piątku o 14.45.

Uciekinierzy - Musieli zniknąć, bo inaczej zginęliby. Ten pełen napięcia dramat sensacyjny opowiada o rodzinie, która ucieka przed prawem.Zobaczyc ją można w marcu we wtorki o 20.00.

Chirurdzy - dramatyczna opowieść z życia prywatnego i zawodowego piątki stażystów oddziału chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. W Polsacie we wtorek o 23.35.

CSI: Kryminalne zagadki Miami - wśród bogactwa kultur, w tropikalnym klimacie południowej Florydy przestępcy wydają się jeszcze bardziej zuchwali i nieobliczalni. Ale nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne rozwiąże zespół najwyższej klasy profesjonalistów z Biura Śledczego CSI w Miami. Dramat kryminlny emitowany w niedziele o 20.00.

d11xvye

Czarodziejki - Trzy piękne i kochające się siostry Halliwell są czarodziejkami i mieszkają w San Francisco. Odziedziczyły nadprzyrodzone moce i ich przeznaczeniem stała walka z siłami zła. Każda z nich dysponuje innymi magicznymi zdolnościami, ale ich siła tkwi w jedności. Zawsze mogą na siebie liczyć i wzajemnie sie wspierają, nie tylko w walce z najróżniejszymi czarownikami, demonami i innymi potworami z piekła rodem. Możecie je zobaczyć w Polsacie w soboty o 12.45.

CSI: Kryminalne NY - w mieście, które nigdy nie zasypia, nigdy nie odpoczywa, i w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii – w Nowym Jorku dochodzi do wielu zbrodni tak tajemniczych, nieprawdopodobnych i intrygujących, że do rozwiązania tych zagadek potrzebni są najwyższej klasy profesjonaliści. Bohaterami tego serialu są policjanci z wydziału dochodzeniowego, detektywi śledczy. Dramat kryminalny emitowany we wtorki o 20.00.

Stan wyjątkowy - serial sensacyjny, obfitujący w mistrzowskie popisy wschodnich sztuk walki z dużą dawką humoru. Zapraszamy do Polsatu od poniedziałku do piątku o 9.30.

d11xvye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11xvye