Trwa ładowanie...

Seriale na TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Wojenne dziewczyny", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" [Piątek, 6.09.2019]

Seriale TV na dziś – 6 września 2018 r. W piątek można odprężyć się w towarzystwie ulubionego serialu. Stacje telewizyjne przygotowały dla nas kilka ciekawych propozycji. Wśród nich znajdziemy zarówno produkcje z Polski, jak i z zagranicy. Sprawdź, jakie seriale czekają na ciebie dzisiaj w TV.

Seriale na TV na dziś. "Barwy szczęścia", "Wojenne dziewczyny", "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" [Piątek, 6.09.2019]Źródło: Materiały prasowe
d3w10jh
d3w10jh

"Barwy szczęścia" odcinek 2086 – seriale TV na dziś 6.09.2019

Piotr jest zrozpaczony, musi poinformować Ewę i Miłosza o śmierci ich siostry. Mężczyzna mówi Elżbiecie, że strata Moniki to kara za jego złe uczynki.
Zuzia i Filip odwiedzają w szpitalu Różę, a Janek prosi ich o pomoc w hotelu dla psów. Tam znajdują porzuconego czworonoga.

Między Hermanem a Celiną rośnie uczucie, co nie uchodzi uwadze Reginy. Kobieta prosi Celinę, aby ta nie złamała serca niewidomemu masażyście.

"Barwy szczęścia", odc. 2086 – 19:35, TVP 2

"Wojenne dziewczyny" odcinek 26 – seriale TV na dziś 6.09.2019

Porwanie Schneidera powiodło się. Teraz dowództwo wyznacza Marysię na osobę, która poprowadzi pertraktacje w sprawie wymiany Witka, Andrzeja i reszty polskich więźniów. Dziewczyna musi się spotkać z negocjatorem strony niemieckiej. Jest nią Margarethe, która żąda dowodu na to, że Schneider nadal żyje.

d3w10jh

Polacy robią Niemcowi zdjęcie, które trafia do nazistów. Przychodzi czas wymiany i odbywa się ona bez większych komplikacji. Skatowani Witek oraz Andrzej wracają do domu.

W międzyczasie Stefan orientuje się, że został zdemaskowany przez podziemie i błaga Irkę, aby ta uciekła z nim za granicę.

"Wojenne dziewczyny" odc. 26 – 20:00, TVP 3

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" odcinek 65 – seriale TV na dziś 6.09.2019

Śledczy muszą rozwikłać wyjątkowo tajemnicze morderstwo. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci dwóch osób był wypadek podczas pokazu magicznych sztuczek.

Jednak Mac Taylor i jego ekipa znajdują ślady, które wskazują na zabójstwo. Na miejscu zbrodni są dowody kierujące podejrzenia na mężczyznę, który w przeszłości nękał jedną z ofiar.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" odc. 65 – 21:00, TV 6

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3w10jh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w10jh