"Rolnik szuka żony": czeka nas gorący finał!

"Rolnik szuka żony": czeka nas gorący finał!
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Facebook
Basia Żelazko

02.12.2018 15:36, aktual.: 02.12.2018 17:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Nie masz jaj!" te słowa rzuciła zdenerwowana Paulina w twarz zaskoczonego Łukasza podczas finałowego odcinka. Producenci od kilku dni pokazują nam zajawkę niedzielnego odcinka. I już wiemy, że będzie gorąco!

Piąty sezon "Rolnik szuka żony" dobiega końca. Jak zwykle nie brak było w nim emocji. Tradycyjnie finałowy odcinek jest kulminacją waśni i pretensji. Sytuacja jest o tyle trudniejsza, że rolnicy i ich kandydatki są gośćmi Marty Manowskiej w eleganckim miejscu, nie da się zapomnieć o operatorach i ekipie technicznej. Na szczęście i tak możemy liczyć na szczerość i nieraz na wybuch złości!

Ze zwiastuna dostępnego od kilku dni w sieci wiemy, że dojdzie do przynajmniej dwóch krępujących sytuacji. Paulina w emocjach powie Łukaszowi, że ten "nie ma jaj" i dojdzie do konfrontacji biednej Oli z gburowatym Markiem, czarnym charakterem tej edycji.

Wszyscy oczywiście będą też wypatrywać ciążowego brzucha u Agaty, by potwierdzić teorie krążące od kilku tygodni, że od dawna ona i Łukasz spodziewają się dziecka. Jedno jest pewne: będziemy tęsknić za "Rolnikiem"!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także